تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Isograph Hazop+ v7.0 – Win

نرم افزار Hazop + قدرتمند Isograph می تواند برای ساده سازی فرایندهای سفارشی سازی، ضبط، مدیریت و گزارش دهی Hazop مورد استفاده قرار گیرد. این به این معنی است که مطالعه Hazop را می توان بسیار سریع تر و به صرفه تر انجام داد. استفاده از نرم افزار های بررسی مدیریت عملیات روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با بررسی مدیریت عملیات سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه بررسی مدیریت عملیات هستید ،نرم افزار Isograph Hazop+ یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای بررسی مدیریت عملیات جزو برترین نرم افزار ها در زمینه بررسی مدیریت عملیات است. ابزارهای بررسی مدیریت عملیات با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار Isograph Hazop+ با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر بررسی مدیریت عملیات به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای بررسی مدیریت عملیات برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

App Hazop screenshot (2) www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Isograph Hazop+ :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی– کاستی‏ سنجی سیستم مدیریت HSE – انجام مطالعات مهندسی پوشش ضد حریق (Fireproofing) – طراحی سیستم ‏های اعلان حریق، اطفاء حریق و خنک کننده (Cooling) – تدوین کلیه مدارک مهندسی در حوزه ایمنی و آتش‌‏نشانی – ارزیابی کمی و کیفی ریسک حریق در ساختمان‌ها، انبارها و واحدهای فرآیندی – مدل‌سازی پیامد حوادث فرآیندی با استفاده از نرم ‏افزار PHAST – مدل‌سازی پیامد حوادث فرآیندی با استفاده از متدهای مختلف-ابزار بسیار قویی بررسی مدیریت عملیات– نرم افزار کاربردی بررسی مدیریت عملیات-انجام بررسی مدیریت عملیات با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Isograph Hazop+  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Isograph Hazop+نوع نرم افزار :  ابزار بررسی مدیریت عملیاتنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Isograph Hazop+

Isograph Hazop+ v7.0

Isograph’s powerful Hazop+ software can be used to vastly simplify the customizing, recording, managing and reporting processes of the Hazop study. This means a Hazop study can be completed much more quickly and cost-effectively.

لینک دانلود