تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار JP Software Take Command v26.02.41 نسخه ویندوز

به روز رسانی :

1399/04/28 نسخه JP Software Take Command v26.02.41 اضافه شد.

JP Software Take Command

نرم افزاری است که دارای یک رابط گرافیکی تعاملی و محیطی برای مدیریت خط فرمان است که با آسان تر کردن دستور خط فرمان ویندوز، نوشتن فایل های دسته ای سریع تر و بسیار قدرتمند تر امکان پذیر می کند. Take command با در دسترس قرار دادن امکانات پیشرفته در زمینه نوشتن دستورات خط فرمان، از محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه ها برای کاربران متخصص در این زمینه به شمار می رود. از جمله این امکانات می توان به قابلیت هایی همچون COPY، DEL، DIR و MOVE در زمینه ذخیره و انتقال دستورات و قابلیت های اضافه شدن بیش از 195 دستور جدید، و بیش از 680 متغیر و توابع داخلی، قابلیت ویرایش و اشکال زدایی IDE فایل های دسته بندی شده با سرعت بالا، ویرایش خط فرمان پیشرفته و قابلیت برنامه ریزی تکمیل برگه و … اشاره کرد. Take Command یک جایگزین مناسب برای ویندوز CMD  است. سایر مشخصات : در نرم افزار JPSoftware take command شما می توانید فایل ها را با تاریخ، زمان، اندازه، مالک، توضیحات و عبارات پیشرفته یا عبارات منظم برای مدیریت آسان و سریع فایل ها انتخاب کنید یا حذف کنید. زبان اسکریپتی که شامل مجموعه کاملی از ساختارهای کنترل جریان شامل IF-Then-Else، DO و FOR loops، SWITCH، subroutines، کتابخانه های دسته ای و غیره است نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

ویژگی های نرم افزار JPSoftware Take command :

– یکپارچه سازی فایل اکسپلورر به شما اجازه می دهد که دایرکتوری ها را بررسی کرده و پرونده ها را به پنجره های خط فرمان برگردانده بکشید و رها کنید.

 – قابلیت برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا 20 زبانه با حداکثر 50 دکمه نوار ابزار در هر یک ایجاد کنید. دکمه های نوار ابزار می توانند زبانه ها یا پنجره های جدید را ایجاد یا دستورات یا متن را به زبانه های موجود ارسال کنند.

 – زبان برنامه نویسی TCC یک دسته بزرگ از دستورات خط فرمان CMD با 238 دستور داخلی، 388 عملکرد داخلی و 298 متغیر سیستم است.

 – قابلیت اجرای  دستورات خط فرمان CMD مانندDIR :، COPY، DEL، START، و…

 – Buffer scrollback گزینه صفحه نمایش به شما اجازه می دهد که خروجی خط فرمان را از دستورات گذشته بازبینی یا چاپ کنید و متن را در هر پنجره جداگانه پیدا کنید.

نام: JP Software Take Command
حجم فایل: 36 مگابایت
شرکت سازنده: JPSoftware
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v26.02.41
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

JP Software Take Command v26.02.41

Take Command is a comprehensive interactive GUI and command line environment that makes using the Windows command prompt and creating batch files easy and far more powerful. Take Command displays your command line applications in tabbed windows, with optional Explorer-style integration for a visual look at your folders. Take Command includes hundreds of major enhancements to CMD commands such as COPY, DEL, and DIR, and adds more than 160 new commands, 620 internal variables and functions ... .

لینک دانلود