تبلیغات
اصیل ها

اصیل ها

داستان سه خانواده خون‌آشام اصیل در نیواورلئان...

با اینترنت رایگان ببین

تبلیغات
روزی روزگاری

Roozi-Roozegari-ads

وقتی شخصیت های دیزنی وارد دنیای واقعی می شوند...

buttom

دانلود نرم افزار JP Software Take Command v22.00.42 – Win

به روز رسانی :

1397/02/17 نسخه جدید اضافه شد.

JP Software Take Command نرم افزار JPSoftware Take command یک رابط گرافیکی تعاملی و محیطی برای مدیریت خط فرمان است که با آسان تر کردن دستور خط فرمان ویندوز، نوشتن فایل های دسته ای سریع تر و بسیار قدرتمند تر امکان پذیر می کند. Take command با در دسترس قرار دادن امکانات پیشرفته در زمینه نوشتن دستورات خط فرمان، از محبوب ترین و پرکاربردترین برنامه ها برای کاربران متخصص در این زمینه به شمار می رود. از جمله این امکانات می توان به قابلیت هایی همچون COPY، DEL، DIR و MOVE در زمینه ذخیره و انتقال دستورات و قابلیت های اضافه شدن بیش از 195 دستور جدید، و بیش از 680 متغیر و توابع داخلی، قابلیت ویرایش و اشکال زدایی IDE فایل های دسته بندی شده با سرعت بالا، ویرایش خط فرمان پیشرفته و قابلیت برنامه ریزی تکمیل برگه و … اشاره کرد. Take Command یک جایگزین مناسب برای ویندوز CMD  است.

سایر مشخصات : در نرم افزار JPSoftware take command شما می توانید فایل ها را با تاریخ، زمان، اندازه، مالک، توضیحات و عبارات پیشرفته یا عبارات منظم برای مدیریت آسان و سریع فایل ها انتخاب کنید یا حذف کنید. زبان اسکریپتی که شامل مجموعه کاملی از ساختارهای کنترل جریان شامل IF-Then-Else، DO و FOR loops، SWITCH، subroutines، کتابخانه های دسته ای و غیره است نیز در دسترس شما قرار خواهد گرفت.

JP Software Take Command center

ویژگی های نرم افزار JPSoftware Take command :

– یکپارچه سازی فایل اکسپلورر به شما اجازه می دهد که دایرکتوری ها را بررسی کرده و پرونده ها را به پنجره های خط فرمان برگردانده بکشید و رها کنید.

 – قابلیت برنامه ریزی به شما اجازه می دهد تا 20 زبانه با حداکثر 50 دکمه نوار ابزار در هر یک ایجاد کنید. دکمه های نوار ابزار می توانند زبانه ها یا پنجره های جدید را ایجاد یا دستورات یا متن را به زبانه های موجود ارسال کنند.

 – زبان برنامه نویسی TCC یک دسته بزرگ از دستورات خط فرمان CMD با 238 دستور داخلی، 388 عملکرد داخلی و 298 متغیر سیستم است.

 – قابلیت اجرای  دستورات خط فرمان CMD مانندDIR :، COPY، DEL، START، و…

 – Buffer scrollback گزینه صفحه نمایش به شما اجازه می دهد که خروجی خط فرمان را از دستورات گذشته بازبینی یا چاپ کنید و متن را در هر پنجره جداگانه پیدا کنید.

JP Software Take Command

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
9000 تومان
خرید پستی نرم افزار JP Software Take Command
خرید
لینک دانلود