تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Kestrel Moon Creature v3.54 x64 – Win

علاقه مندان به طراحی انیمیشن دوبعدی به خوبی نرم افزار Kestrel Moon Creature را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های طراحی انیمیشن دوبعدی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های طراحی انیمیشن دوبعدی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Kestrel سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه طراحی انیمیشن دوبعدی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای طراحی انیمیشن دوبعدی هستید نرم افزار Kestrel Moon Creature یکی دیگر از محصولات Kestrel  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه طراحی انیمیشن دوبعدی بر آورده سازید. نرم افزار Kestrel Moon Creature با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه طراحی انیمیشن دوبعدی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Kestrel Moon Creature تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای طراحی انیمیشن دوبعدی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه طراحی انیمیشن دوبعدی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Kestrel Moon Creature center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Kestrel Moon Creature :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی طراحی انیمیشن دوبعدی– نرم افزار کاربردی طراحی انیمیشن دوبعدی-انجام طراحی انیمیشن دوبعدی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Kestrel Moon Creature  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Kestrelنوع نرم افزار :  ابزار طراحی انیمیشن دوبعدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Kestrel Moon Creature

Kestrel Moon Creature v3.54 x64

Creature is the Cutting-edge 2D Animation Software designed to add stunningly fluid animation to your digital content. Take advantage of Creature's Directable Automated Animation Engine and powerful workflow to produce amazingly complex animation in an incredibly easy and time-efficient manner. Creature is the ideal animation Tool for game developers, digital artists and web designers wanting to add that special animated magic to make your content come alive. Creature will make you rethink how 2D animation is done. At the heart of Creature lies the Directable Automated Animation Engine, an incredibly powerful technology that allows you to produce motion you might not thought had been possible with traditional skeletal animation software. Creature offers traditional tools like FK and IK chains for animation and then expands beyond that to offer you some very advanced tools: Physics Bend Motors, Automated Walk Cycle Generation, Directable Flesh/Muscle/Soft Body Dynamics, Advanced Intelligent Bone Weighting, 2D Motion Capture and much more.

لینک دانلود