تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Macrorit Partition Expert v5.3.9 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/12/03نسخه جدید Macrorit Partition Expert v5.3.9 اضافه شد.

Macrorit Disk Partition Expert نرم افزاری جدید و بسیار کم حجمی می باشد که برای پارتیشن بندی هارد دیسک و مدیریت پارتیشن ها طراحی و عرضه شده است . نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert به شما این امکان را می دهد که حجم پارتیشن های موجود بر روی هارد دیسک خود را افزایش یا کاهش دهید، فضای هارد دیسک خود را بر اساس پارتیشن MBR و GUID مدیریت نمایید . علاوه بر این، Macrorit Disk Partition Expert تنها نرم افزار مدیریت پارتیشن موجود در بازار می باشد که دارای تکنولوژی پیشرفته power-off protection و بازیابی پیشرفته ی اطلاعات در زمان های بحرانی می باشد . با استفاده از این تکنولوژی ها دیگر نیازی نیست تا نگران از دست دادن اطلاعات خود باشید . نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert از اکثر نسخه های ویندوز پشتیبانی می کند . نرم افزار Macrorit Partition Expert به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه مدیریت پارتیشن و دیسک بر آورده سازید. نرم افزار Macrorit Partition Expert با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پارتیشن و دیسک همراهی خواهد کرد. نرم افزار Macrorit Partition Expert تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پارتیشن و دیسک برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت پارتیشن و دیسک و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

دانلود نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert مدیریت هارد دیسکویژگی های نرم افزار Macrorit Disk Partition Expert :– امکان افزایش پارتیشن های هارد دیسک با فرمت NTFS در ویندوز های ویستا/7/8 در 1 ثانیه– تبدیل فرمت NTFS به FAT32– قابلیت گسترش دادن پارتیشن ها در ویندوز های ویستا/7/8 بدون نیاز به REBOOT کردن– افزایش سرعت خواندن و رایت کردن اطلاعات ب خصوص در هارد دیسک های SSD– رابط کاربری جدید سازگار با ویندوز 8– امکان تبدیل دیسک های MBR به GPT بدون از دست دان اطلاعات– یکپارجه سازی هارد دیسک برای استفاده ی بهتر از فضای خالی موجود– امکان تبدیل پارتیشن های Primary به Logical و بالعکس بدون از دست دادن اطلاعات– پشتیبانی از فرمت های FAT برای تغییر سایز– دارای تکنولوژی پیشرفته power-off protection و بازیابی پیشرفته ی اطلاعات– سازگاری با انواع نسخه های ویندوز از جمله XP/ویستا/7/8 و 8.1– سازگار با نسخه های 32 بیتی و 64 بیتی ویندوز– و …مشخصات نرم افزار Macrorit Partition Expert  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Macroritنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پارتیشن و دیسکنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Macrorit Partition Expert

Macrorit Partition Expert v5.3.9

Covers all features of Server Edition, the Unlimited Edition is an aggregated toolkit specially designed for solving multiple servers disk partition problems within companies, organizations, etc.


As newest almighty partition magic server software, Unlimited edition allows unlimited usage within one company and minimizes required unlimited resources while administering IT infrastructure. What's more, the entire files can be 100% protected by Macrorit® first & unique power-off data protection technology. As you might not know, in the market of the Disk Partition Software, this tool is the only one that owns fast data moving speed and full disk defragment.


Features:
Convert MBR to GPT disk without data losing.
Wipe free space/unallocated space.
Shorten the loading time, added splash.
Convert Primary partition to Logical without data loss and vice versa.
Support to resize FAT partition and change cluster size.
Support to resize FAT32 partition up to 2TB.
Support to format large drive in FAT32 partition up to 2TB.
Support disk larger than 2TB, full support 512Byte/1K/2K/4K sector size.

لینک دانلود