تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Manga Studio طراحی و ساخت مانگا

مانگا به معنای کمیک استریپ یا مجلات کارتونی است که از سال 1950 به بعد در ژاپن گسترش پیدا کرد . یکی از مشخصات بارز مانگا شخصیت های کارتونی با ویژگی های کاراکتری خاص چه از لحاظ فیزیکی و چه از لحاظ روانی هستند . مانند اغراق بیش از حد در ترکیبات اندام های بدن که به صورت چشمانی درشت و همراه با دهان و بینی کوچک مشهود است . مانگا اکنون یکی از هنرهای ژاپنی محسوب می شود و به گونه ای در سراسر جهان محبوبیت دارد که بیش از نیمی از انتشارات ژاپن به چاپ مانگا و کمیک استریپ دست زده اند . 

نرم افزار Manga Studio پیشروترین نرم افزار تولید کمیک استریپ و مانگا در سراسر جهان می باشد که ابزاری قدرتمند را به طراحان کمیک استریپ و مانگا ارائه می کند . با ابزار لایه ای نرم افزار Manga Studio می توانید بدون اتلاف وقت و با خلاقیتی بالا مانگا و کمیک استریپ های خود را طراحی کنید . نرم افزار Manga Studio با ارائه ابزار خود این امکان را به شما می دهد تا با یک Pen Tablet به طور طبیعی به طراحی دست بزنید و با استفاده با ابزار خاص و آماده ی موجود در نرم افزار افکت های مورد نیاز خود را وارد نمایید . همچنین Manga Studio این امکان را به شما می هد تا اشیا و آبجکت های 3D را وارد برنامه کنید و به عنوان بک گراند از آنها استفاده نمایید.

نرم افزار Manga Studio این امکان را به شما میدهد تا از بیشتر فرمت های تصویری برای طراحی استفاده کنید و یا با آن فرمت ها خروجی بگیرید . بیشتر قلم های موجود برای طراحی مانگا و کمیک استریپ با نرم افزار Manga Studio قابل شناسایی و استفاده است .همچنین می توانید با استفاده از آرشیو داده ها و الگوهای آماده موجود در نرم افزار برای خلق شخصیت های زیبا استفاده نمایید . در این مجموعه نرم افزارهای Mango Studio و Mango Studio EX را در اختیار شما قرار داده ایم . که نسخه ی Mango Studio EX نسخه ی حرفه ای تری نسبت به نرم افزار Mango Studio می باشد . می توانید با کلیک کردن بر اینجا تفاوت در کارآیی و امکانات دو نرم افزار را مشاهده نمایید.

 

ویژگی های نرم افزار Manga Studio :

– نرم افزار مانگا استودیو فضا و حس و حال طراحی مانگا و کمیک استریپ به روش سنتی را احیا می کند

– The Panel Ruler اضافه کردن پنل را برای حرفه ای تر ساختن ظاهر مانگا آسانن می کند

– می توانید به راحتی و تنها با Drag & Drop به اضافه کردن، پاک کردن و جایگزین کردن Toneها بپیردازید

– دارای بیش از 3000 Tone

– منحصر بودن ابزاری های موجود در نرم افزار برای طراحی مانگا

– ابزار رنگ آمیزی

– ابزار 3D 

– قابلیت ذخیره سازی از فعالیت ها در History نرم افزار

– نرم افزار بر روی ویندوز XP کار نمی کند

– و …

 

تصویری از محیط نرم افزار Manga Studio :

دانلود نرم افزار Manga Studio طراحی و ساخت مانگا

 

دانلود نرم افزار Manga Studio طراحی و ساخت مانگا با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
خرید
لینک دانلود