تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint v11.2.0.142 – Win

پیشگیري از دست دادن داده ها McAfee (DLP) Endpoint یک حفاظت از داده ها است که به حفاظت از مالکیت معنوی و تطابق آن کمک می کند. McAfee DLP Endpoint حفاظت جامع از تمامی کانال های ممکن نشت می دهد، از جمله دستگاه های ذخیره سازی قابل جابجایی، ابر، ایمیل، پیام فوری، وب، چاپ، کلیپ بورد، ضبط صفحه، برنامه های اشتراک گذاری فایل و غیره. هنگامی که بحث از انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی به خوبی نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون McAfee سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی هستید نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint یکی دیگر از محصولات McAfee  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی بر آورده سازید. نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir McAfee DATA Loss cente

ویژگی های نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint :– سادگی کار با نرم افزار-بررسی و جستجو فایل‌های در حال جابجایی سرتاسر شبکه– اتصال یکپارچه با سامانه زیرساختی DXL و TIE– پشتیبانی از سیستم‌های مجازی نظیر Citrix– حفاظت از داده‌های مهم نظیر PCI و PII و PHI– مسدودسازی ترافیک‌های مشکوک و معیوب– جلوگیری از انتقال فایل‌ها بدون تعلیق بسته (Packet)– امکان جستجو فایل‌های مخرب به دستور کاربر– ارائه گزارش‌های دقیق از تصمیمات و پیشنهادات ارائه شده-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی– نرم افزار کاربردی انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی-انجام انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار McAfee Data Loss Prevention Endpoint  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   McAfeeنوع نرم افزار :  ابزار انتی ویروس و محافظ لایه امنیتی مک آفینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

McAfee Data Loss Prevention Endpoint

McAfee Data Loss Prevention Endpoint v11.2.0.142

McAfee Data Loss Prevention (DLP) Endpoint is an integrated endpoint data protection which helps to safeguard intellectual property and ensure compliance. McAfee DLP Endpoint provides comprehensive protection for all possible leaking channels, including removable storage devices, the cloud, email, instant messaging, web, printing, clipboard, screen capture, file-sharing applications, and more.

لینک دانلود