تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار MSDSoft Supervisor v1.20 – Win

ابزارهای مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است، این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز افزوده می شود. نرم افزار MSDSoft Supervisor تمامی نیازهای شما را در امر مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار MSDSoft Supervisor می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار MSDSoft Supervisor را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

MSDSoft Supervisor center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار MSDSoft Supervisor :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز– نرم افزار کاربردی مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز-انجام مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار MSDSoft Supervisor  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :نوع نرم افزار :  ابزار مدیریت و نظارت بر کاربران و برنامه ها در ویندوزنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

MSDSoft Supervisor is a program that allows to monitor the activity of users in their Windows computers, without disturbing them in any way, because it runs silently every time Windows starts and it takes very few resources. MSDSoft Supervisor stores in a database relevant events that happen in the computers where it has been installed. These events are user sessions, programs launched and removable disks connected.

MSDSoft Supervisor

لینک دانلود