تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Schlumberger OilField Manager v14.1 – Win

هنگامی که بحث از توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز به میان می آید، اکثرا کسانی که در این زمینه فعالیت دارند به نرم افزار Schlumberger OilField Manager اشاره می کنند. این نرم افزار چندین سال است که جزو نرم افزار های محبوب و مورد علاقه در زمینه توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز است که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از آن نیز افزوده می شود. علاقه مندان به توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز به خوبی نرم افزار Schlumberger OilField Manager را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون Schlumberger سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز دارند. برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز هستید نرم افزار Schlumberger OilField Manager یکی دیگر از محصولات Schlumberger  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز بر آورده سازید. نرم افزار Schlumberger OilField Manager تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

App Schlumberger OilField Manager center www.download.ir

ویژگی های نرم افزار Schlumberger OilField Manager :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز– نرم افزار کاربردی توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز-انجام توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گاز با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Schlumberger OilField Manager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :    Schlumbergerنوع نرم افزار :  ابزار توسعه دهنده طراحی در حوزه نقت و گازنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Schlumberger OilField Manager

Schlumberger OilField Manager v14.1

Schlumberger, one of the most powerful developers of various engineering and technology applications, has provided Schlumberger OilField Manager with software for those operating across the globe in the oil and gas industry. This software is a comprehensive solution for day-to-day supervision and management of oil and gas. The Schlumberger OilField Manager has a user-friendly interface that allows you to view, edit, and analyze the production and repository of data in the Windows environment. You can also make basic and / or complex analyzes for the individual, or search for multiple groups and all the different backgrounds or fields.

لینک دانلود