تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Serif Affinity Designer v1.7.0.331 Beta – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/02/28نسخه جدید Serif Affinity Designer v1.7.0.331 Beta اضافه شد.

نرم افزار Serif Affinity Designer یکی از سریعترین، کاربردی ترین و بهترین نرم افزار های طراحی وکتور است. امروزه شاهد این موضوع هستیم که شرکت های مختلفی اقدام به تولید نرم افزار های مشابه 3DMax و یا فتوشاپ میکنند اما زمانی که کاربر اقدام به استفاده از این نرم افزارها میکند،  بدون شک با کیفیت پایین این نرم افزارها مواجه میشود و دوباره به سمت نرم افزارهای قدیمی این کار میرود. شرکت Serif با ارائه چندین نمونه از نرم افزارهای خود به شرکت های دیگر ثابت کرد که با گامهای محکم و قوی برای مقابله با شرکت های بزرگی نظیر Adobe آمده است. این شرکت تا فبل از سال 2017 نرم افزار های خود را برای سیستم عامل مکینتاش عرضه میکرد اما با ورود به سال جدید میلادی، نسخه های مخصوص ویندوز خود را نیز روانه بازار کرد تا کاربران سیستم عامل محبوب ویندوز نیز بتوانند از این نرم افزار ها استفاده کنند.

*حتما راهنمای نصب را مطالعه نمایید*

*فقط برای ویندوز های 64 بیتی*

سایر توضیحات: این نرم افزار با هدف تعامل با کاربران ناآشنا و نیمه آشنا با مباحث گرافیکی به بازار روانه شد. برای همین منظور نیز رابط کاربری این نرم افزار بسیار ساده و کاربرپسند است. از طرفی این نرم افزار برای کاربران حرفه ای نیز کاربرد دارد چرا که نوار ابزار قدرتمند و حرفه ای آن میتواند نیاز هر گرافیستی را برطرف کند. این نرم افزار علاوه بر تولید و ویرایش عکس، قادر به تولید انیمیشن با سرعت 60fps نیز هست و از همین جهت میتوان از این نرم افزار به عنوان یک بسته ی گرافیکی یاد کرد. نکته قابل توجه برای این نرم افزار این است که کاربرانبرای استفاده از این نرم افزار باید دارای سیستم عامل 64 بیتی باشند و نیز کارت گرافیک آنها از OpenGL نیز پشتیبانی کند.

Serif Affinity Designer center

از نظر منتقدین نرم افزار، شرکت های کمی را میتوان نام برد که برای آینده خود برنامه ریزی دارند و یا اینکه برای مقابله با غول های نرم افزاری اقدام به تولید نرم افزار میکنند. این مسئله در رابطه با شرکت Serif نیز صادق است. این نرم افزار با تولید چنین نرم افزارهایی قصد یک رقابت سالم را باشرکت هایی نظیر Adobe دارد. باید در نظر داشت که این رقابت یک بازی دو سر برد برای کاربران است چرا که به کاربران قدرت انتخاب بیشتری میدهد.

ویژگی های اصلی نرم افزار:

پشتیبانی از دوربین های دیجیتال جدید و 100 مگاپیکسلی

امکان ایجاد پروژه های متنوع و متعدد و همچنین اضافه کردن لایه های مختلف به هر پروژه بدون افت سرعت

امکان ساخت انیمیشن با سرعت 60fps

امکان خروجی گرفتن با پسوند های رایج

و …

Serif Affinity Designer

Serif Affinity Designer v1.7.0.331 Beta Win

Affinity Designer is the fastest, smoothest, most precise vector graphic design software available. Whether you’re working on branding, concept art, print projects, icons, UI, UX, or web mock ups, Affinity Designer will revolutionise how you work, on Windows. Design tools redefined All the tools you need in a professional vector design app, from an incredible precise pen tool to a super smooth gradient tool. All carefully considered and meticulously developed, they just work—in precisely the way you want them to.


خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
یک دی وی دی
12000 تومان
خرید پستی نرم افزار Serif Affinity Designer
خرید
لینک دانلود