تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Simplify3D v4.1.2 x64

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/01/18نسخه جدید Simplify3D v4.1.2 اضافه شد.

Simplify3D یک نرم افزار قویی و کاربردی از محصولات شرکت Simplify است که در رده نرم افزار های مدیریت پرینتر سه بعدی قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مدیریت پرینتر سه بعدی است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مدیریت پرینتر سه بعدی امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Simplify3D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مدیریت پرینتر سه بعدی است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Simplify3D با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مدیریت پرینتر سه بعدی همراهی خواهد کرد. نرم افزار Simplify3D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای مدیریت پرینتر سه بعدی برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه مدیریت پرینتر سه بعدی و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

Simplify3D center

ویژگی های نرم افزار Simplify3D :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوزاعمال تنظیمات قابل سفارشی برای کنترل کردن پرینت ها– پیش نمایش پرینت ها– پشتیبانی از فلش های USB و کارت های حافظه برای ارسال پرینت از آن ها– اسلایسر سریع– ساپورت گذاری بروی قطعه– بهینه شده برای دستگاه های دارای 2 اکسترودر-ابزار بسیار قویی مدیریت پرینتر سه بعدی– نرم افزار کاربردی مدیریت پرینتر سه بعدی-انجام مدیریت پرینتر سه بعدی با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-و ….مشخصات نرم افزار Simplify3D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Simplify3Dنوع نرم افزار :  ابزار مدیریت پرینتر سه بعدینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Simplify3D

Simplify3D v4.1.2

Simplify3D translates 3D models into instructions your printer understands. Better instructions mean better prints, so a simple software upgrade makes all the difference in the world. In fact, more than 90% of experts agree that 3D printing software has the greatest impact on print quality, even more so than the 3D printer itself! Simplify3D is compatible with more 3D printers than any other software available. Chances are, your printer is supported! You invested a lot of time and money into your 3D printer – in fact, most people spend more than 80 hours researching their first 3D printer! Isn’t it worth spending five minutes learning how to optimize your printer with Simplify3D, the most powerful 3D printing software?

لینک دانلود