دانلود نرم افزار Softorino YouTube Converter v2.1.12 – Win/Mac

به روز رسانی :

1398/10/08نسخه جدید v2.1.12 اضافه شد.

Softorino YouTube Converter امروزه استفاده از شبکه های اجتماعی مختلف به ویژه YouTube جهت تماشا و دانلود فیلم ها و ویدیوها در بین کاربران سراسر جهان رواج فراوانی یافته است. نرم افزار Softorino YouTube Converter ابزاری است بسیار قوی در زمینه تبدیل کردن کلیپ های با فرمت های مختلف که از یوتیوب دریافت می کنید. همچنین این نرم افزار قدرتمند قابلیت تبدیل کلیپ هایی با کیفیت پایین به کیفیت های 1080 و 720 که کلیپ مورد نظر را از بی کیفیتی در می آورد و بهترین کیفیت را تحویل به کاربر می دهد. برای همه ی کاربران پیش آمده است که برای جستجو کلیپ های مختلف به یوتیوب مراجعه می کنیم و تلاش می کنیم کلیپ مورد نظر را با بهترین کیفیت ممکن دریافت نماییم حال همیشه نمی توانیم کلیپ را با کیفیت بالا پیدا کنیم و در اصل کلیپ هایی که در YouTube دیگر کاربران آپلود می کنند کیفیت بالایی وجود ندارد و نمی توانند به لیست اضافه کنند. شما می توانید با استفاده از نرم افزار Softorino YouTube Converter کلیپ های بی کیفیت را دانلود نمایید و آن ها را در داخل این نرم افزار قرار دهید و شروع به تبدیل کلیپ ها با کیفیت بالای HD و SD می کند . نرم افزار Softorino YouTube Converter از فرمت های AVI , H.264/MPEG-4 AVC, MPEG , MPG , MPEG-1 , MPEG-2 , MPEG-4 , MP4 , FLV , DivX , XviD , ASF , 3GP , 3G2 and SWF برای تبدیل کلیپ ها پشتیبانی می کند.

ویزگی های نرم افزار Softorino YouTube Converter:

– دانلود کردن هر ویدئو مورد نظر از  YouTube و Vimeo– رابط کاربری ساده– دانلود صدا ویدئو های مورد نظر به صورت فایل صوتی و گوش دادن به آن ها با استاندارد پخش– تخلیه کمتر از باتری– بدون پرداخت هزینه و به صورت رایگان– قابل استفاده در هر نقطه از جهان
نام: Softorino YouTube Converter
شرکت سازنده: softorino
ورژن: v2.1.12
فرمت فایل: exe - dmg
پلتفرم: ویندوز - مک
رمز فایل: www.download.ir

Softorino YouTube Converter v2.1.12 - Win/Mac

The whole world of videos, music & ringtones awaits you. Just a click away. SYC 2 is an ultimate YT downloader. Convert YouTube to Mp3, Mp4 for iPhone or any Apple device ever created. Apart from YouTube, the application supports more than 60 popular sources. It’s the most seamless way to fill your iPhone with entertainment.

لینک دانلود