تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Solid Automator v10.0.9202.3368 – Win

Solid Automator – PDF به Word ابزار تبدیل خودکار، PDF  به Word، تبدیل PDF به PDF / A ، ایجاد PDF قابل جستجو و استخراج متن است. Solid Automator با استفاده از پوشه های مشخص و تنظیمات از پیش تعریف شده برای به طور خودکار گردش کار PDF طراحی شده است. تبدیل تصاویر و فایل های PDF به PDF / A، اعتبار PDF / A و ایجاد PDF به PDF قابل جستجو یا PDF / A. ISO 19005 PDF / A-1b، PDF / A-2b، PDF / A-2u، PDF / A-3b و فرمت های PDF / A-3u پشتیبانی می شود. مبدل خودکار اسناد PDF امروزه جزو کارهای پرطرفداری شده است که روز به روز بر تعداد کاربران و به طبع نیز بر تعداد نرم افزار های موجود برای انجام آن افزوده می شود. Solid Automator یک نرم افزار قویی و کاربردی که در رده نرم افزار های مبدل خودکار اسناد PDF قرار دارد و با دارا بودن حیطه گسترده ایی از امکانات و توانایی ها شما را در توسعه و بکار گیری این نرم افزار یاری می کند. این نرم افزار امروزه جزو رده های بسیار محبوب در زمینه مبدل خودکار اسناد PDF است که با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های مبدل خودکار اسناد PDF امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار Solid Automator را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های مبدل خودکار اسناد PDF است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. نرم افزار Solid Automator با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه مبدل خودکار اسناد PDF همراهی خواهد کرد. نرم افزار Solid Automator تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند.

www.download.ir Solid Automator center

ویژگی های نرم افزار Solid Automator :– سادگی کار با نرم افزار– ساخت پی دی اف هایی با قابلیت جستجو و استخراج متن– تبدیل تصاویر خود به فرمت PDF– تبدیل اسناد TIFF اسکن شده به اسناد PDF/A با قابلیت جستجو و آرشیو بندی– ساخت گزارشات معتبر PDF/A سازگار با استاندارد های کنسرسیوم PDF/D-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی مبدل خودکار اسناد PDF– نرم افزار کاربردی مبدل خودکار اسناد PDF-انجام مبدل خودکار اسناد PDF با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Solid Automator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Solid Automatorنوع نرم افزار :  ابزار مبدل خودکار اسناد PDFنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Solid Automator

Solid Automator v10.0.9202.3368

Solid Automator - automated PDF to Word conversion, PDF/A validation, PDF to PDF/A conversion, searchable PDF creation and text extraction. Solid Automator uses watch folders and pre-defined settings to automate PDF workflow. Convert images and PDF files to PDF/A, validate PDF/A and create PDF to searchable PDF or PDF/A. ISO 19005 PDF/A-1b, PDF/A-2b, PDF/A-2u, PDF/A-3b and PDF/A-3u formats supported.

لینک دانلود