دانلود نرم افزار Syncios Data Transfer v3.1.2 نسخه ویندوز-مک

به روز رسانی :

1398/07/19 نسخه Syncios Data Transfer v3.1.2 اضافه شد.

Syncios Data Transfer

به شما اجازه میدهد تا به راحتی اطلاعات و داده های خود را میان آیفون و اندروید مبادله کنید . این نرم افزار به شما کمک تا بتوانید داده های بسیاری را از یک دیوایس به دیوایس دیگری منتقل کنید . نرم افزار Syncios Data Transfer یک ابزار قدرتمند و پیشرفته برای انتقال اطلاعات از دیوایس های آی او اس به اندروید ، اندروید به آی او اس ، اندروید به اندروید ، آی او اس به آی او اس می باشد که به تازگی توسط کمپانی Anvsoft برای سیستم عامل های مک و ویندوز منتشر شده است . در نرم افزار SynciOS Data Transfer می توانید تقریبا تمام فایل های موجود از جمله اطلاعات تماس ، پیام های متنی ، تماس های سیاه ، عکس ها ، موسیقی ، ویدئو و … را بین آیفون و آندروید بدون از دست دادن داده ها و دردسری انتقال دهید . شاید برای شما پیش آمده با شد که بخواهید تمام اطلاعات یک دیوایس قدیمی را به دیوایس جدیدتر انتقال دهید که دچار مشکلی در هنگام انتقال نشود ، در این زمینه نرم افزار SynciOS Data Transfer به کمک شما می آید و تمام اطلاعات موجود را از یک دیوایس به دیوایس دیگری انتقال می دهد . پشتیبانی گیری از گوشی خود بر روی کامپیوتر از جمله اطلاعات تماس ، اس ام اس ، تماس های سیاه ، عکس ها ، موسیقی ها ، فیلم ها و برنامه های دیگر ، بازگرداندن اطلاعت به گوشی خود در هر زمان از ویژگی های خوب نرم افزار SynciOS Data Transfer می باشد .

ویژگی های نرم افزار Syncios Data Transfer :

– انتقال اطلاعات مختلف مانند اطلاعات تماس ، پیام های متنی ، تماس های سیاه ، عکس ها ، موسیقی ، ویدئو و … بین آیفون و اندروید و آیفون به آیفون

– قابلیت پشتیبان گیری از گوشی خود (IOS، آندروید) به مک و انتقال فایل های پشتیبان به گوشی جدید

– تجربه کردن یک انتقال امن بدون از دست دادن داده ها

استخراج iTunes موسیقی و لیست پخش برای آیفون و اندروید

بازیابی iTunes پشتیبان / iCloud به iOS یا دستگاه های آندروید

– سازگار با سیستم عامل iOS 10 و آخرین دستگاه های آندروید

نام: Syncios Data Transfer
حجم فایل: 85 مگابایت
شرکت سازنده: AnvSoft
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Syncios Data Transfer v3.1.2

This program is very useful for Android and iOS both users, when you change your smartphone from Android to iOS or from iOS to Android you need to transfer your data from one phone to other. For this purpose you need a program who works both ways and this program is best in this case because with this program you can easily transfer your complete data from one platform to other very easily.

لینک دانلود