تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار tinyMediaManager 2.9.16 – Win

ابزارهای نمایش اطلاعات فیلم ها امروزه جزو پر طرفدار ترین گروه های نرم افزاری هستند که روز به روز در حال پیشرفت و افزایش تعداد کاربران و به طبع نرم افزار ها در این رده بخوبی قابل لمس است. tinyMediaManager یک ابزار مدیریت رسانه ای است که در Java / Swing نوشته شده است. این برای ارائه ابرداده برای مرکز رسانه ای Kodi (که قبلا به XBMC شناخته می شود)، MediaPortal و Plex Media Server ارائه شده است. با توجه به این که در جاوا نوشته شده است، tinyMediaManager در ویندوز، لینوکس و macOS اجرا می شود (و احتمالا OS بیشتر). این گروه از نرم افزار ها با توجه به اینکه جزو رده های مهم در طراحی و تولید نرم افزار ها هستند، به صورت فراگیری در همه زمنیه ها در حال پیشرفت است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های نمایش اطلاعات فیلم ها افزوده می شود. نرم افزار tinyMediaManager تمامی نیازهای شما را در امر نمایش اطلاعات فیلم ها برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار tinyMediaManager می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف، امکانات بیشمار برای کاربران مبتدی و حرفه ایی و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای نمایش اطلاعات فیلم ها برای خود داشته باشید.  اگر مدت ها با نرم افزار های مختلف سعی در برآورده کردن نیازهای  خود در زمینه نمایش اطلاعات فیلم ها کرده اید، اکنون می توانید به سادگی و با اطمینان خاطر نرم افزار tinyMediaManager را دانلود از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir App Tinymediamanager center

ویژگی های نرم افزار tinyMediaManager :– سادگی کار با نرم افزار– نمایش اطلاعات کامل مربوط به فیلم ها اعم از ژانر، زمان تولید، بازیگران و …– دریافت اطلاعات مربوط به فیلم ها از وبسایت های IMDb، OFDb، Zelluloid، TMDb– بدون نیاز به نصب-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی نمایش اطلاعات فیلم ها– نرم افزار کاربردی نمایش اطلاعات فیلم ها-انجام نمایش اطلاعات فیلم ها با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار tinyMediaManager  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   tinyMediaManagerنوع نرم افزار :  ابزار نمایش اطلاعات فیلم هانوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

tinyMediaManager

tinyMediaManager 2.9.16

tinyMediaManager is a media management tool written in Java/Swing. It is written to provide metadata for the Kodi Media Center (formerly known as XBMC), MediaPortal and Plex media server. Due to the fact that it is written in Java, tinyMediaManager will run on Windows, Linux and macOS (and possible more OS).

لینک دانلود