تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator v2.0 x86 – Win

ماشین حساب هیدرولیک یک نرم افزار مستقل از نقشه برداری و بخش زمینکاری وب سایت CE CALC است. بر روی پلت فرم ویندوز .NET اجرا می شود. این محاسبات مهندسی عمران را برای هیدرولوژی، کانال های باز، دریچه ها، فاضلاب گرانشی، خطوط انتقال و تبدیل واحد انجام می دهد. نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator یک نرم افزار جامع و کامل از رده نرم افزار های  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی است که توسط گروه نرم افزاری Up2Specs طراحی و عرضه شده است. این نرم افزار با دارا بودن امکانات کامل و جامع، تمامی نیازهای شما را در زمینه  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی به خوبی برآورده می سازد. چنانچه تا کنون با نرم افزار های  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی کار کرده باشید، به خوبی می دانید که اکثر نرم افزارهای موجود نمی توانند نیازهای شما را کامل و جامع برطرف سازند، اما نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator به خوبی و به آسانی توانسته است در یک محیط کاربر پسند و با دارا بودن یک الگوی بصری کامل کلیه نیازهای شما را برآورده سازد. به گفته شرکت سازنده، این نرم افزار می تواند به طور کامل تمامی نیازهای شما را در زمینه  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی برآورده سازد و جزو رده محبوب ترین نرم افزار ها است. Up2Specs Hydraulic Calculator با دارا بودن محیط گرافیکی مناسب، سازگاری با اکثر سیستم عامل ها و سخت افزارها و نیز وجود راهنما و آموزش های فراوان در قسمت Help شما را از دانلود و تست نرم افزار های دیگر بی نیاز می سازد. اگر شما هم نیازمند داشتن یک نرم افزار قویی در زمینه  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی هستید، می توانید با خیالی آسوده نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

www.download.ir Up2Specs Hydraulic Calculator center

ویژگی های نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator :– سادگی کار با نرم افزار– محاسبه شدت بارش، حجم خروجی آب حاصل از طوفان و زمان تجمع منابع آبی– انجام محاسبات طراحی جمع‌آوری و نگه‌داری آب حاصل از بارش– طراحی کانال‌های خروجی فاضلاب و کانال‌های باز– طراحی مجرای آب زیر جاده مخصوص بزرگراه‌ها– انجام محاسبات توزیع آب نظیر سیستم‌های پمپاژ– محاسبه فشار لوله‌های انتقال، تعداد خطوط و نیروی چاه-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی– نرم افزار کاربردی  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی-انجام  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژی با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار Up2Specs Hydraulic Calculator  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   Up2Specsنوع نرم افزار :  ابزار  انجام محاسبات هیدرولیکی و هیدرولوژینوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Up2Specs Hydraulic Calculator

Up2Specs Hydraulic Calculator v2.0 x86

Hydraulic Calculator is a stand alone software of the surveying and earthwork portion of the CE CALC website. Runs on the Windows .NET platform. It performs civil engineering calculations for hydrology, open channels, culverts, gravity sewer, transmission lines and unit conversions.

لینک دانلود