تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D 3.70.02 x64 – Win

V-Ray امروز یکی از بهترین ابزارهای رندر موجود برای تولید است. این به طور گسترده ای توسط هنرمندان CG حرفه ای و شرکت های تجسم در سراسر جهان استفاده می شود. کیفیت تصویر ثابت شده، زیبا و فوق العاده واقعی آن، در سرعت رندر بی حد و حصر، بسیاری از کاربران را از همه مناطق جذب می کند. VRAYforC4D تجسم مرسوم Cinema4D این موتور بزرگ است. این شما را قادر می سازد از V-Ray به طور مستقیم در Cinema4D با استفاده از گردش کار معمولی C4D استفاده کنید. V-Ray استاندارد در معماری و تجسم طراحی، رندر خودرو، آگهی های تلویزیونی، و بسیاری از مناطق دیگر، مانند در فیلم های اخیر هالیوود مانند 3D Blockbuster AVATAR است. شرکت V-Ray سال هاست که در پی توسعه نرم افزار های رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D است که این امر موجب پیشرفت این شرکت و شناخته بودن نرم افزار های آن است. با توجه به گستردگی استفاده کنندگان از نرم افزار های رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D امروزه علاقه مندان به خوبی نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D را می شناسند. این محصول کاربردی یکی از قوی ترین و بی شک بهترین نرم افزار های رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D است که در حال حاضر در اینترنت و برای دانلود در دسترس است. در حالی که روز به روز بر تعداد کاربران استفاده کننده از نرم افزار های رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D افزوده می شود و بر همین اساس شرکت های بسیاری همچون V-Ray سعی در ارائه نرم افزارهای جامعتر و کاملتری در زمینه رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D دارند. تجربه استفاده کنندگان و تعدد دانلود این نرم افزار میزان کارایی آن را به خوبی برای همگان روشن ساخته است و برای شما هم که جزو استفاده کنندگان از ابزارهای رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D هستید نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D یکی دیگر از محصولات V-Ray  است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D بر آورده سازید. نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی هایی همچون سادگی در محیط کار، رابط گرافیکی قویی و بسیاری دیگر خصوصیات که در پایین به آنها اشاره شده است، شما در زمینه رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D همراهی خواهد کرد. نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D برای خود داشته باشید. این نرم افزار به شما کمک می کند که با کمترین دانش ممکن در زمینه رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D و به سادگی تمامی آنچه را که نیاز دارید انجام داده و از کار کردن با آن لذت ببرید.

www.download.ir V-Ray Adv for Cinema 4D center

ویژگی های نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D :– سادگی کار با نرم افزار-مجموعه کامل ابزارهای رندرینگ تصاویر و انیمیشن های با کیفیت و دقیق– بهینه سازی رندرینگ CPU و GPU– نمونه برداری اتوماتیک بدون  نیاز به انجام تنظیمات پیچیده– نورپردازی واقع گرایانه صحنه ها– پشتیبانی از Maxon Hair– افزایش سرعت رندرینگ-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D– نرم افزار کاربردی رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D-انجام رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4D با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار V-Ray Adv Cinema 4D  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   V-Rayنوع نرم افزار :  ابزار رندرینگ پیشرفته V-Ray برای Cinema 4Dنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

V-Ray Adv Cinema 4D

V-Ray Adv Cinema 4D 3.70.02 x64

V-Ray today is one of highest quality render tools available for production. It is widely used by professional CG artists and visualizations firms worldwide. Its proven, beautiful and super realistic image quality, at unsurpassed render speed, attracts many users from all areas. VRAYforC4D is the Cinema4D native incarnation of this great engine. It enables you to use V-Ray directly within Cinema4D using the typical C4D like workflow. V-Ray is the de-facto standard in architecture & design visualization, car rendering, TV commercials, and many more areas, like in recent Hollywood Movies like 3D Blockbuster AVATAR.

لینک دانلود