تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار V-Ray Adv. for Rhino v3.60.03 – Win

V-Ray for Rhino، یک پلاگین رندر است که کاربران Rhino که در همه زمینه های مهندسی و معماری به طراحی و انیمیشن می دهد تا بتواند از راه حل رندر V-Ray گروه Chaos استفاده شود. V-Ray یک پلاگین رندر برای Rhino است. علاوه بر پشتیبانی از اکثر ویژگی های استاندارد Rhino، V-Ray از بسیاری از پلاگین های شخص ثالث پشتیبانی می کند. V-Ray for Rhino شامل رندر های تعاملی و غیر تعاملی، رندر پیشرفته و پشتیبانی از شتاب GPU است. استفاده از نرم افزار های رندر وی ری برای راینو روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با رندر وی ری برای راینو سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه رندر وی ری برای راینو هستید ،نرم افزار V-Ray Adv. for Rhino یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای رندر وی ری برای راینو جزو برترین نرم افزار ها در زمینه رندر وی ری برای راینو است. ابزارهای رندر وی ری برای راینو با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. نرم افزار V-Ray Adv. for Rhino با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاص خود شما در امر رندر وی ری برای راینو به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای رندر وی ری برای راینو برای خود داشته باشید.  اگر شما هم مشتاق داشتن و استفاده کردن از این نرم افزار هستید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دانلود کنید.

www.download.ir V-Ray for Rhin center

ویژگی های نرم افزار V-Ray Adv. for Rhino :– سادگی کار با نرم افزار-رندرینگ با کیفیت بالا در نرم افزار Rhino– رندرینگ مدل های سه بعدی بزرگ و سایر پروژه های راینو– سرعت بالای رندرینگ– امکان تعیین رندرینگ به وسیله GPU و CPU و یا به صورت Hybrid (ترکیبی)– رندرینگ انیمیشن ها با کیفیت بالا– سازگاری کامل با Rhino-محیط بسیار قویی-ابزار بسیار قویی رندر وی ری برای راینو– نرم افزار کاربردی رندر وی ری برای راینو-انجام رندر وی ری برای راینو با در کمترین زمان-و ….مشخصات نرم افزار V-Ray Adv. for Rhino  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019شرکت سازنده :   V-Rayنوع نرم افزار :  ابزار رندر وی ری برای راینونوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

V-Ray Adv. for Rhino v3.60.03

V-Ray for Rhino, is a rendering plug-in that enables Rhino users in all fields from engineering and architecture to design and animation to take advantage of the Chaos Group's V-Ray rendering solution. V-Ray is a rendering plug-in for Rhino. In addition to supporting most standard Rhino features, V-Ray supports many third-party plug-ins. V-Ray for Rhino includes Interactive and non-interactive rendering, progressive rendering, and supports GPU Acceleration.

لینک دانلود