تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار VanDyke SecureCRT and SecureFX v8.5.4 Build 1942 – Win/mac

به روز رسانی :

در تاریخ 1398/03/10نسخه جدید VanDyke SecureCRT and SecureFX v8.5.4 Build 1942 اضافه شد.

VanDyke SecureCRT and SecureFX نرم افزار VanDyke SecureCRT and secure Fx یک ابزار قدرتمند و حرفه ای برای شبیه سازی ترمینال در ویندوز است که با استفاده از ابزارهای بسیار حرفه ای، قابلیت ساخت و ارائه ترمینال امن را جهت دسترسی Shell به سرورها و انواع سخت افزار هایی که از پروتکل های SSH1 و SSH2 استفاده می کنند را برای متخصصان در این زمینه امکان پذیر می سازد که نیاز بخش مهمی از کاربران در این زمینه تخصصی می باشد که با ارائه این نرم افزار رفع شده است.

سایر مشخصات : فایل دلخواه خود را در محیطی ساده با بیشترین سرعت در کمترین زمان ممکن به ترمینال انتخابی خود متصل کرده و برای افزایش امنیت رمزی مناسب برای آن اطلاعات انتخاب کنید و به راحتی اطلاعات خود را  کنترل و مدیریت نمایید. انتقال داده امن فایل ها، Session هایی با تنظیات بالا و رمزنگاری SSH از مهمترین ویژگی های نرم افزار فوق به شمارمی آید. امکان دسترسی remote و انتقال فایل و ارتباط امن برای کاربران در هر سازمانی با سطوح امنیتی فوق العاده بالا نیز از مهمترین نیاز های کاربران می باشد که در این نرم افزار به آن ها پاسخ داده می شود.

VanDyke.SecureCRT.and.SecureFX.center

ویژگی های نرم افزار VanDyke SecureCRT and SecureFX :

– بهترین شبیه ساز ترمینال ویندوز

– طراحی گرافیکی و رابط کاربری پر نفوذ و با بهره وری بالا

– قابلیت پردازش عملیات های تکراری به کمک زبان های اسکریپت نویسی مانند VBScript، PerlScript، Python و Jscript

– مجهز به  ضبط کننده اسکریپت

– پشتیبانی از OpenSSH format keys

– پشتیبانی از پروتکل ایمن Shell یا SSH برای ورود های ایمن

– قابلیت انتقال فایل ها بین دستگاه های شبکه

– قابلیت کنترل و رمز نگاری اطلاعات

– دسترسی به گزینه حالت Emacs

– اتصال سریع فایل

VanDyke SecureCRT and SecureFX

VanDyke SecureCRT and SecureFX v8.5.4 Build 1942 - Win/mac

SecureCRT client provides rock-solid terminal emulation for computing professionals, raising productivity with advanced session management and a host of ways to save time and streamline repetitive tasks. SecureCRT provides secure remote access, file transfer, and data tunneling for everyone in your organization. Whether you are replacing Telnet or Terminal, or need a more capable secure remote access tool, SecureCRT is an application you can live in all day long. With the solid security of SSH, extensive session management, and advanced scripting, SecureCRT will help raise your productivity to the nth degree.

لینک دانلود