تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود نرم افزار Visuino v7.8.2.261 – Win

به روز رسانی :

در تاریخ 1397/7/25 نسخه جدید Visuino v7.8.2.261 اضافه شد.

اگر شما هم جزو آن دسته از کاربرانی هستید که در حال کارکردن با برنامه نویسی بردهای Visuino هستید، بی شک نام شرکت Visuino را شنیده اید، این شرکت یکی از بزرگترین و معتبر ترین گروه های نرم افزاری در زمینه برنامه نویسی بردهای Visuino است که به شما امکان استفاده از نرم افزار های وسیعی در زمینه برنامه نویسی بردهای Visuino داده است. نرم افزار Visuino یکی دیگر از محصولات این شرکت است که به شما این امکان را می دهد که در کنار یک محیط گرافیکی قویی و رابط کاربری بسیار قویی نیازهای خود را در زمینه برنامه نویسی بردهای Visuino بر آورده سازید.شکی نیست که استفاده از نرم افزار های برنامه نویسی بردهای Visuino روز به روز در حال افزایش و به طبع تعداد کاربران این دسته از نرم افزار ها نیز بیشتر می شود. اگر شما هم جزو کاربرانی هستید که با برنامه نویسی بردهای Visuino سر و کار دارید و نیازمند یک نرم افزار مناسب در زمینه برنامه نویسی بردهای Visuino هستید ،نرم افزار Visuino یکی از حرفه ایی ترین نرم افزارهای برنامه نویسی بردهای Visuino است  که محصول شرکت Visuino بوده و جزو برترین نرم افزار ها در زمینه برنامه نویسی بردهای Visuino است. کمپانی Visuino مدت چندین سال است که محصولات خود را در زمینه های مختلف عرضه کرده که همواره جزو پر طرفدار ترین نرم افزارها بوده اند.  امروزه استفاده از برنامه نویسی بردهای Visuino به صورت روز افزونی در حال افزایش است و این زمنیه ظهور نرم افزار های بسیار زیادی را در زمنیه برنامه نویسی بردهای Visuino باعث شده است. ابزارهای برنامه نویسی بردهای Visuino با توجه به گستردگی باید دارای محیط کاری بسیار قویی و همچنین سازگاری با اکثر سیستم ها و نیز سادگی کار باشند. با گسترش استفاده از برنامه نویسی بردهای Visuino نرم افزارهای بسیاری وارد این عرصه شده اند که هر کدام به نحویی سعی دارند که نیازهای کاربران در زمینه کار با برنامه نویسی بردهای Visuino را برآورده سازند. هر یک از این نرم افزار ها با ارائه خدمات در بخش های مختلف کار با برنامه نویسی بردهای Visuino سعی دارند در رده بهترین های این حیطه باشند.نرم افزار Visuino با دارا بودن خصوصیت ها و ویژگی های خاصی شما در امر برنامه نویسی بردهای Visuino به صورت پیشرفته ایی هدایت و همراهی خواهد کرد. نرم افزار Visuino تمامی نیازهای شما را در این زمینه برآورده می کند. از ویژگی های اساسی نرم افزار Visuino می توان به سادگی کار، محیط بسیار قویی نرم افزار ، سازگاری با سلیقه های مختلف و برآورده کردن نیازهای شما اشاره کرد. یکی از جذابیت های این نرم افزار را می توان در سادگی کار با آن دید که به هر کاربری در هر سطح از کار و حرفه اجازه کار می دهد و شما می توانید با استفاده از آن یک تجربه ی مفید و بیاد ماندنی برای کار با ابزارهای برنامه نویسی بردهای Visuino برای خود داشته باشید.  اگر شما هم از کسانی هستید که با این نرم افزار کار می کنید، می توانید این آخرین ورژن این نرم افزار را به صورت رایگان و با کرک دائمی و لینک مستقیم دانلود کنید.

Visuino center

Visuino is the latest innovative software from Mitov Software. A visual programming environment allowing you to program your Arduino boards. It currently supports the official Arduino boards, Teensy, Femto IO, ESP8266, ESP32, Controllino, Goldilocks Analogue, FreeSoC2, chipKIT, Maple Mini, and number of Arduino clones, however it is not restricted to their support alone and requests to support new hardware are welcome.

The components found in the Visuino software represent their hardware components and you will easily be able to create and design your programs using drag and drop. No equipment or hardware is needed to run the software in design mode. Once you have completed the design, you can connect Arduino board upload and run it.

For those people who are not strong on writing code then designing, compiling and creating Arduino programs has never been easier! Why waste time on creating code when we have done all the hard work for you already? You have your Arduino board, and great hardware design, see it running in minutes, not hours!

ویژگی های نرم افزار Visuino :– سادگی کار با نرم افزار-محیط بسیار قویی-سازگار با تمامی سیستم های تحت ویندوز-ابزار بسیار قویی برنامه نویسی بردهای Visuino– کاربردی در امر برنامه نویسی بردهای Visuino-انجام برنامه نویسی بردهای Visuino با بیشترین سرعت و کمترین زمان-حجم مناسب نسبت به دیگر ابزارها-سازگار با تمامی سیستم های سخت افزاری-دارای راهنمای قویی و مثال های کاربردی فراوان-و ….مشخصات نرم افزار Visuino  : پلتفرم   : PC / Laptopزبان : انگلیسیسال انتشار : 2018شرکت سازنده :   Visuinoنوع نرم افزار :  ابزار برنامه نویسی بردهای Visuinoنوع فایل : فایل اجرایی یا Exe

Visuino

لینک دانلود