تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود The Last of Us بازی آخرین بازمانده از ما برای پلی استیشن 3

از بین بازی هایی که توانسته نمره بالای 95 درصد از سایت های نقد بازی دریافت کند ، «آخرین بازمانده از ما The Last of Us» است. بازی در آمریکا جریان دارد. ویروسی گسترش پیدا کرده است که در صورت ابتلا به آن ، فرد تبدیل به زامبی می شود. تنها جای سالم شهر مکانی است که توسط ارتش محافظت می شود. داستان بازی حال و هوایی پسارستاخیزی دارد. همه چیز از بین رفته و انسان های کمی زنده هستند. چیزی شبیه به فیلم هایی مثل جاده ، من افسانه هستم ، 28روز بعد ، مردگان متحرک و… . بازی The Last of Us توسط شرکت سونی و فقط برای پلی استیشن 3 عرضه شده است و تا به حال جوایز گوناگونی را برای گرافیک ، اکشن و طراحی صدا گرفته است.

بازیکن در نقش جوئل بازی را شروع می کند. دو دهه از بیماری همه گیر گذشته و او از معدود کسانی است که جان سالم بدر برده است. برای زنده ماندن به دنبال سرپناه و غذاست. برای بقا به همراه الی به راه ها و جاهای مختلف در آمریکا سفر می کنند. آنها ابتدا در محل محافظت شده بودند اما از آنجا فرار می کنند. الی دختر 14ساله ای است که پدر و مادر خود را از دست داده ، و همه دوستان و خانواده جوئل به خاطر بیماری از بین رفته اند. این دو با هم همراه می شوند و باید مراقب نیروهای امنیتی و زامبی ها باشند تا جانشان حفظ شود.

هوش مصنوعی بازی عالی است. به این دلیل که دشمنان بر اساس موقعیتی که جوئل و الی دارند رفتار می کنند. اگر مهمات جوئل تمام شود ، آن ها می دانند چگونه باید رفتار کنند. رفتار الی نیز که توسط کامپیوتر کنترل می شود(بازیکن با جوئل بازی می کند) ، مناسب و منطقی بوده و کمک جوئل است.

گیم پلی بازی نیز جذاب است. باید بتوانید از چیزهایی که دارید اسلحه بسازید. ساخت کوکتل مولوتف از راحت ترین کارهاست. ماشین ها را دست کاری کنید تا راه بیفتند. در هنگام خطر در هر جایی می توانید پناه بگیرید.

بازی دارای فلش بک هایی به زندگی نیز جوئل هست. یادش می آید که در شب تولد دخترش سارا ، حمله ویروس شروع شد و همه مبتلا به آن شدند. سارا دختر جوئل در کنار او توسط یک سرباز کشته می شود.

درباره بازی چیزی زیادی نمی توان گفت ، چرا که سایت های معتبر منتقد تعریف های خود را بر اساس نمره ای که به این بازی داده اند گفته اند: یوروگیمر امتیاز 10 از 10، آی جی ان امتیاز کامل 10 ، گیم پرو 5 از 5 ، گیم اسپات 8 و به قول یکی از منتقدان ، در یک کلمه ، این بازی شاهکار است.

 

تصاویری از محیط بازی :

   

 

دانلود The Last of Us بازی آخرین بازمانده از ما برای پلی استیشن 3 با لینک مستقیم از سایت دانلود فارسی

سایت مرتبط : Sony

 

نسخه : PS3

تعداد : 11 دی وی دی + آپدیت ها و DLC

قیمت : 21000 تومان

لینک دانلود