تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

تا به حال یک فیلم اکشن خوب نگاه کرده اید ؟ تا به حال به این فکر افتاده اید که شما می توانید یک فیلم اکشن خوب بسازید ؟ حال شما می توانید با استفاده از این مقاله تبدیل به اسپیلبرگ بعدی سینمای جهان شوید !

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

1 . فیلم نامه بنویسید .

– هر فیلمی در ابتدا یک فیلم نامه بوده است ! اگر به کامپیوتر دسترسی دارید نرم افزار Word را باز کنید و شروع به نوشتن کنید . در ابتدا دقت کنید که داستان شما باید قانونی و قابل ساخت باشد نکته مهم دیگر این است که شما نباید فیلم نامه شخص دیگری را کپی کنید ، هیچ کس فیلم کپی دوست ندارد . از دوستان ، همکاران و خانواده خود کمک بگیرید آنها می توانند در این راه به شما کمک کنند و قالبا پیشنهاد های خوبی نیز دریافت می کنید .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

2 . شخصیت های داستان را خلق کنید .

– تمام فیلم ها و داستان ها به شخصیت احتیاج دارند ، شخصیت های یک فیلم روح آن فیلم هستند . شخصیت ها باید طبیعی و واقعی به نظر برسند و متفاوت از یکدیگر باشند . یک شخصیت را به عنوان شخصیت مثبت در نظر بگیرید و یک شخصیت دیگر نیز به عنوان شخصیت منفی فیلم شما شناخته می شود . سایر شخصیت های فیلم دارای نقش های مکمل هستند .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

3 . شخصیت مثبت و منفی فیلم را تجسم کنید .

– شخصیت مثبت فیلم شما یک مرد است یا یک زن ؟ شخصیت منفی فیلم تا چه اندازه شیطانی می باشد ؟ برای خلق یک شخصیت باورپذیر شما باید سوال های بسیاری از خود بپرسید اما نگران نباشید شما از پس همه این ها بر می آیید ، به خودتان کمی زمان دهید این شخصیت ها به طور خودکار به ذهنتان راه پیدا می کنند . توجه کنید که شخصیت های فیلم شما باید رئال و باورپذیر باشند ، هیچ شخصیت مثبت و منفی باور پذیری هیچ کاری را بدون دلیل انجام نمی دهد .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

4 . برای خود یک تیم تولید مناسب پیدا کنید .

– شما به یک تیم برای بازی در نقش ها و یک تیم برای بخش تولید احتیاج دارید . با دوستان خود تماس بگیرید ، وقت آن رسیده است که فیلم برداری بهترین فیلم اکشن تاریخ را آغاز کنید .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

5 . اطمینان پیدا کنید که تیم تولید شما مناسب این کار باشد .

– فکر نمی کنم علاقه ای به این داشته باشید که یک مرد در فیلم شما نقش یک زن را بازی کند ! نه مسلما علاقه ای به این نوع فیلم سازی ندارید ، به همین دلیل باید با تمام تیم خود مصاحبه کنید تا متوجه شوید که کدام شخص مناسب کدام نقش می باشد .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

6 . نقش مناسب را به فرد مناسب دهید .

– او در تمرینات درخشان ظاهر شده است ؟ او مستحق یک نقش خوب است ؟ او بازیگر بزرگی نیست اما می تواند نقش های کوچک را خوب بازی کند . توجه کنید که این تصمیمات سرنوشت فیلم شما را تغییر می دهند و تجربیات این چنینی در فیلم سازی برای آینده شما حیاتی هستند .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

7 . یک مکان عالی برای ساخت فیلم خود پیدا کنید .

– صحنه های فیلم های اکشن به یک مکان بزرگ و باز برای فیلم برداری احتیاج دارند ! یک مکان بزرگ و مناسب برای فیلم برداری پیدا کنید ، پارک یا جاهایی مانند این برای شروع عالی هستند .

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

8 . فیلم برداری را آغاز کنید .

– فیلم برداری برای ساخت یک فیلم احتیاج به زمان و صبر بالایی دارد ، پس عجله نکنید ! فرانسیس فورد کاپولا با عجله موفق به ساخت فیلم پدرخوانده نشده است !

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

9 . فیلم و موسیقی متن خود را ویرایش کنید .

– حال که فیلم برداری فیلم شما به پایان رسیده است ، زمان آن رسیده که جلوه های ویژه و چند افکت صدای جذاب به فیلم خود اضافه کنید !

چگونه یک فیلم اکشن بسازیم !

10 . فیلم خود را به نمایش بگذارید .

– حال که فیلم شما اماده است ، می توانید آن را در ابتدا به دوستان و خوانواده خود نشان دهید و در ادامه در مدرسه خود به نمایش عمومی بگذارید . البته شما همیشه می توانید شانس خود را در نمایشگاه های محبوب تری مانند مراسم کن نیز امتحان کنید ، من اطمینان دارم که داوران عاشق فیلم شما خواهند شد .

لینک دانلود