تبلیغات
بازی تراوین

travian-ads

نسخه جدید بازی تراوین ویژه بهار 97 با نام آتش و شن به همراه 5 قوم قدرتمند شامل توتن ها، گولها، رومیان، هان ها و مصریان هم اکنون منتظر شما هستند

Travian

تبلیغات
بازی زولا

Zula-banner-ads

بازی زولا یک بازی اکشن اول شخص آنلاین است که بازیکنان با ثبت نام و فعال سازی اکانت خود می توانند آن را به صورت رایگان دانلود و بازی کنند

Zola-signup_ads

دانلود مراسم اسکار 2018 90th Academy Awards

شاید مهمترین رخداد سینمایی جهان که هر ساله برگزار می شود را مراسم اسکار دانست مراسمی که میلیون ها بیننده و دنبال کننده در سراسر جهان دارد. این مراسم که توسط آکادمی علوم و تصاویر متحرک آمریکا برگزار می شود،بهترین های صنعت سینما را انتخاب و به آنها جایزه اهدا می کند.امسال نیز 90 امین مراسم اسکار قرار است در مارچ 2018 در لس آنجلس برگزار شود.جیمی کیمل اجرا این مراسم را نیز بر عهده دارد.امسال فیلم شکل آب به کارگردانی گیرمو دل تورو بیش ترین نامزدی در بخش کسب جایزه در 13 رشته را دارد.

90th Academy Awards

در این مراسم به 24 بخش مختلف جوایزی اهدا شد که در زیر به معرفی نامزد ها و برندگان می پردازیم . برندگان هر قسمت با تیتر قرمز مشخص شده اند .

 

  • بهترین فیلم:

فیلم سینمایی Call Me by Your Name «مرا با نامت صدا کن»
فیلم سینمایی Darkest Hour «تاریک‌ترین ساعت»
فیلم سینمایی Dunkirk «دانکرک»
فیلم سینمایی Get Out «برو بیرون»
فیلم سینمایی Phantom Thread «رشته خیال»
فیلم سینمایی The Post «پست»
فیلم سینمایی The Shape of Water «شکل آب»
فیلم سینمایی Three Billboards Outside Ebbing, Missouri «سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری»
فیلم سینمایی Lady Bird «لیدی برد»

 

the-shape-of-water-oscar

 

  • بهترین کارگردانی

کریستوفر نولان برای کارگردانی فیلم سینمایی Dunkirk «دانکرک»
جوردن پیل برای کارگردانی فیلم سینمایی Get Out «برو بیرون»
گرتا گرویگ برای کارگردانی فیلم سینمایی Lady Bird «لیدی برد»
پل تمواس اندرسون برای کارگردانی فیلم سینمایی Phantom Thread «رشته خیال»
گیرمو دل تورو برای کارگردانی فیلم سینمایی The Shape of Water «شکل آب»

 

giermo-oscar

 

  • بهترین بازیگر مرد

تیموثی شالمی برای بازی در فیلم «مرا به نامت صدا کن»
دنیل دی‌لوئیس برای بازی در فیلم «ماجرای فانتوم»
گری اُلدمن برای بازی در فیلم «تاریک‌ترین ساعت»
دنزل واشنگتن برای بازی در فیلم «رومن جی»
دنیل کالویا برای بازی در فیلم «برو بیرون»

 

gary-oldman-oscar

 

  • بهترین بازیگر زن

سلی هاکینز برای بازی در فیلم «شکل آب»
فرانسیس مک‌دورمند برای بازی در فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری»
مارگو رابی برای بازی در فیلم «من، تانیا»
سیرشا رونان برای بازی در فیلم «لیدی برد»
مریل استریپ برای بازی در فیلم «پست»

 

frances-mcdormand-oscar

 

-بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ویلم دفو برای بازی در فیلم «پروژه فلوریدا»
وودی هارلسون برای بازی در فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری»
ریچارد جنکینز برای بازی در فیلم «شکل آب»
کریستوفر پلامر برای بازی در فیلم «تمام پول دنیا»
سم راکول برای بازی در فیلم «سه بیلبورد بیرون ابینگ میزوری»

 

sam-rockwell-oscar

 

-بهترین بازیگر نقش مکمل زن

«مری جی بلایج» برای بازی در «گل‌گرفته»
«آلیسون جنی» برای بازی در «من، تانیا»
«لزلی منویل» برای بازی در «رشته خیال»
«لوری مک‌کاف» برای بازی در «لیدی برد»
«آکتاویا اسپنسر» برای بازی در «شکل آب»

 

allison-janney-oscar

 

-بهترین فیلم انیمیشن بلند

انیمیشن بچه رئیس ۲۰۱۷
انیمیشن نان آور
انیمیشن کوکو
انیمیشن فردیناند
انیمیشن ونسان دوست داشتنی

 

coco-oscare

 

-بهترین فیلم خارجی

فیلم سینمایی «یک زن محشر» از کشور شیلی
فیلم سینمایی «توهین» از کشور لبنان
فیلم سینمایی «بی عشق» از کشور روسیه
فیلم سینمایی «از جسم و روح» از کشور مجارستان
فیلم سینمایی مربع از کشور سوئد

 

a fantastic women-oscar

 

-بهتربن فیلم مستند بلند

مستند Abacus: Small Enough to Jail
مستند Faces Places
مستند Icarus
مستند Last Men in Aleppo
مستند Strong Island

 

icarus-oscar

 

-بهتربن گریم

«کازو هیرو تسوجی»، «دیوید مالینوفسکی» و «لوسی سیبیک» برای گریم در فیلم «تاریکترین ساعت»

«دنیل فیلیپس» و «لو شپرد» برای گریم در فیلم «ویکتوریا و عبدل»

«آرجن توینت» برای گریم در فیلم «واندر-تعجب»

 

makeup-oscar

 

-بهتربن طراح لباس

«ژاکلین دوران» برای طراحی لباس در فیلم «دیو و دلبر» و «تاریکترین ساعت»

«مارک بریجز» برای طراحی لباس در فیلم «رشته خیال»

«لوئیس سکیرا» برای طراحی لباس در فیلم «شکل آب»

«کنسولاتا بویل» برای طراحی لباس در فیلم «ویکتوریا و عبدل»

 

mark bridges-oscar

 

-بهتربن تدوین صدا

«جولیان اسلاتر» برای تدوین صدا در فیلم «کودک راننده»

«مارک مانگینی» و «تئو گرین» برای تدوین صدا در فیلم «بلید رانر 2049»

«ریچارد کینگ» و «الکس گیبسون» برای تدوین صدا در فیلم «دانکریک»

«ناتان روبیتایل» و «Nelson Ferreira» برای تدوین صدا در فیلم «شکل آب»

«رن کلایس» و «متیو وود» برای تدوین صدا در فیلم «جنگ ستارگان : آخرین جدای»

 

richard king and alex gibson-oscar

 

-بهتربن میکس صدا

«جولیان اسلاتر»، «تیم کاواگین» و «مری اچ. الیس» برای میکس صدا در فیلم «کودک راننده»

«ران بارتلت»، «داگ همفیل» و «مک روث» برای میکس صدا در فیلم «بلید رانر 2049»

«مارک وینگارتن» «گرگ لانداکر» و «گری ای. ریتزو» برای میکس صدا در فیلم «دانکریک»

«کریستین کوک»، «برد زورن» و «گلن گوتیه» برای میکس صدا در فیلم «شکل آب»

«دیوید پارکر»، «مایکل سمانتیک» و «رن کلایس» برای میکس صدا در فیلم «جنگ ستارگان : آخرین جدای»

 

 

sound mixing-oscar

 

-بهتربن طراح تولید

«سارا گرینوود» طراح تولید فیلم «دیو و دلبر»

«دنیس گسنر» طراح تولید فیلم «بلید رانر 2049»

«سارا گرینوود» طراح تولید فیلم «تاریکترین ساعت»

«ناتان کراولی» طراح تولید فیلم «دانکریک»

«پال دنهام استربری» طراح تولید فیلم «دشکل آب»

 

Shane+Vieau+Paul+Denham+Austerberry+oscar

 

-بهتربن انیمیشن کوتاه 

انیمیشن Dear Basketball «بسکتبال عزیز»

انیمیشن Garden Party «مهمانی در باغ»

انیمیشن Lou «لو»

انیمیشن Negative Space «فضای منفی»

انیمیشن Revolting Rhymes «ریتم های نفرت انگیز»

 

dear basketball-oscar

 

-بهتربن جلوه های بصری

بلید رانر 2049 «Blade Runner 2049»

محافظان کهکشان 2  «Guardians of the Galaxy 2»

کونگ : جزیره جمجمه «Kong: Skull Island»

جنگ ستارگان : آخرین جدای «Star Wars: The Last Jedi»

جنگ برای سیاره میمون ها «War for the Planet of the Apes»

 

vfx-oscar

 

 

 

لینک دانلود