تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار ACDSee Photo Studio Home 2020 v23.0 ویندوز

ACDSee Photo Studio Home

یک نرم افزار جامع برای سازماندهی، مشاهده، بهینه سازی و به اشتراک گذاری تصاویر میباشد. با استفاده مرورگر تصاویری که در برنامه قرار گرفته است میتوانید به راحتی عکس ها و فایل های ویدیویی خود را در رایانه پیدا و سپس دسته بندی و سازماندهی کنید. پس از سازماندهی تصاویر و فایل های خود میتوانید یک پیش نمایش از آنها مشاهده کنید که میتواند کمک شایانی به نحوه دسته بندی شما کند.

نرم افزار ACDSee Photo Studio Home

ارزشمند ترین خاطرات شما را به صورت مرتبط و سازماندهی شده در خود نگه داری میکند. برای پیدا کردن عکس مورد نظر خود در ACDSee Photo Studio Home میتوانید از کلمات کلیدی عکس استفاده کنید تا برنامه فورا آنرا به شما نشان دهد. سفارشی سازی محیط برنامه نیز از ویژگی های فوق العاده آن میباشد که باعث میشود تا جلوه زیباتری به تصاویر شما بدهد. سپس کتابخانه تصویری خود را میان دوستان و آشنایانتان به اشتراک بگذارید. یکی دیگر از ویژگی های برنامه وجود ابزار های ویرایش برای تغییر در ساختار تصاویر میباشد. به همین دلیل شما میتوانید بر روی تصاویر خود تمامی کار های برش، تغییر سایز، چرخش و… را انجام دهید.
نام: ACDSee Photo Studio Home
حجم فایل: 162-207 مگابایت
شرکت سازنده: ACD Systems
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v23.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

ACDSee Photo Studio Home 2020 v23.0.2 Build 1375

ACDSee Photo Studio Home packs a valuable punch. Now featuring face detection and recognition, multiple image baskets for gathering assets from across your hard drive, improved keyword management, converting files in batches, and duplicate finding, Home is filled with efficiency-driven tools to help you inspire your friends, family, and followers.

لینک دانلود