دانلود فیلم مستند All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015

All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015 نام فیلم مستند می باشد که در مورد ظهور و سقوط برج سازی می باشد . در سال 1960 استودیوی Tower Records یکی از فروشگاه بزرگ دنیا بود که 200 شعبه در پنج قاره مختلف را پوشش می داد . از آغاز این کمپانی در قلب داروخانه ای در شهری کوچک , Tower Records به یکی از قطب های صنعت موسیقی تبدیل شده است . در سال 1999 آنها توانستند فروشی بالغ بر 1 بیلیون دلار داشته است ولی پادشاهی آنها زیاد تداوم نداشت و در سال 2006 اعلام برشکستگی کرد . چه چیزی این وسط باعث وجود چنین مشکلی شد؟ همه تصور می کنند چیزی که باعث از بین رفتن آنها شد Tower Records: The Internet بود . ولی این همه ی داستان نیست . مستند All Things Must Pass فیلم مستندی است که به بررسی دلایل انحدام این استودیوی معروف پرداخته است . همچنین میراث آنها که توسط بنیان گذارشان Russ Solomon باقی مانده بود نیز مورد بررسی قرار می گیرد .

دانلود فیلم مستند All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015

سایر توضیحات : فیلم مستند All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015 توسط Colin Hanks پسر بازیگر معروف آمریکایی تام هنکس ساخته شده است . Colin که همانند پدر راه بازیگری را پیش گرفته است به عنوان کارگردان تنها 2 عنوان در کارنامه ی هنری خود دارد . به غیر All Things Must Pass او تجربه کارگردانی The Anti-Mascot را در سال 2014 داشته است که آن نیز یک فیلم مستند بوده است . از بازیگرانی که در این فیلم به ایفای نقش پرداختند می توان به Russ Solomon , Chuck D و Chris Cornell اشاره کرد .

دانلود فیلم مستند All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015

مشخصات فیلم مستند All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015 :

– ژانر : مستند – تاریخی – موسیقی– کارگردان : Colin Hanks– نویسنده : Steven Leckart– استودیوی سازنده : Circle of Confusion– محصول کشور : آمریکا– تاریخ انتشار : 16 اکتبر 2015– مدت زمان : 94 دقیقه– زبان پخش : انگلیسی– کیفیت نمایش : 720p BRip– فرمت فایل : MKV– زیرنویس فارسی : ندارد– زیرنویس انگلیسی : ندارد– سایت مرتبط : IMDB

All Things Must Pass The Rise and Fall of Tower Records 2015

لینک دانلود