دانلود بازی اندروید Ultimate Offroad Simulator v1.3.2

Ultimate Offroad Simulator

یکی از بهترین بازی های شبیه سازی آفرود سواری در سال 2020 می باشد که به صورت رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . این بازی یکی از واقعی ترین فیزیک های جهان را در بازی های شبیه سازی دارد که شما می توانید یک تجربه کامل و بی پایان از رانندگی جذاب آفرود را داشته باشید . بازی به صورت جهان باز بوده و کاملا نامحدود می باشد ، انواع مختلفی از جاده ها در بازی وجود خواهد داشت و شما می توانید تنوعی بسیار را در بازی حس کنید . شما می توانید با پیشرفت در بازی برای خود پوسته های جدید را از ماشین خریداری کرده و همینطور قدرت های آن را ارتقاء دهید تا مکان های جدیدی برای شما قابل کشف شود . از قابلیت و ویژگی های

بازی Ultimate Offroad Simulator

می توان به مواردی همجون : دارای گرافیک 3 بعدی و خیره کننده بازی ، دارای شبیه سازی های تصادفات ، دارای خودرو های مختلفی مانند SUV ها ، ماشین های تیونر ، ماشین های عضلانی ، کامیون های 4WD و اضافه شدن آیتم های جدید در نسخه های بعدی بازی اشاره کرد .
نام: Ultimate Offroad Simulator
حجم فایل: 130+130 مگابایت
شرکت سازنده: Sir Studios
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.3.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: مسابقه ای - شبیه ساز
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Ultimate Offroad Simulator - v1.3.2

The best offroad SUV car driving simulator game of 2020 comes with the most realistic driving physics, unlimited customization, huge open world, addictive gameplay and endless fun!

لینک دانلود