تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید سفینه های فضایی Spacelanders v1.0.11

Spacelanders

یک بازی اکشن برای کاربران دستگاه های اندروید می باشد . داستان بازی در آینده ای دور اتفاق می افتد زمانی که زمین توسط هیولاهای بیگانه مورد حمله قرار گرفته است . در این بازی شما می توانید کنترل قهرمان را در دست بگیرید و با هدایت او به مکان های مختلف با دشمنان روبه رو شوید و با آن ها مبارزه کنید . با استفاده از سلاح های قدرتمند و پیشرفته با هیولا های بیگانه مبارزه کنید در این بازی شما با دسترسی به زرادخانه بزرگ سلاح و تجهیزات می توانید کره زمین را از دست هیولاهای بیگانه نجات دهید .

Spacelanders

یک بازی اکشن علمی تخیلی همراه با گرافیک فوق العاده و طراحی خارق العاده می باشد . در میان قهرمانان می توانید کاراکتر مورد علاقه خود را انتخاب کنید هر کدام از قهرمان ها دارای مهارت های منحصر به فردی می باشند قهرمانان بیش از 80 نوع مهارت و توانایی های مختلفی دارند که با استفاده صحیح از آن ها می توانید هیولاهای بیگانه را نابود کنید و کرده زمین را نجات دهید .
نام: Spacelanders
حجم فایل: 193 مگابایت
شرکت سازنده: TryAgain Game Studio Kft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.11
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 7 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Spacelanders - v1.0.11

Learn new skills, equip legendary items, and prepare for battle in this roguelike scifi dungeon crawler action RPG! With cutting-edge 3D graphics and deep gameplay, Spacelanders is a unique sci-fi action game on mobile.

لینک دانلود