تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AMD Ryzen Master v2.3.0 اورکلاک پردازنده

AMD Ryzen Master

یکی از نرم‌افزارهای رسمی شرکت تولید پردازنده و قطعات کامپیوتری AMD است که برای شخصی‌سازی عملکرد پردازنده‌های نسل جدید رایزن و اورکلاک آن‌ها طراحی شده است. با کمک این نرم‌افزار قادرید تا چهار پروفایل یا حالت کاری مختلف برای پردازنده‌های رایزن، کارت گرافیک‌های Radeon Vega و حتی رم‌های DDR4 ایجاد کرده و بر اساس نوع کارکرد کاربر و یا عملکرد مورد انتظار از سیستم میان آن‌ها سوئیچ کنید. نرم‌افزار AMD Ryzen Master به شما اجازه می‌دهد تا به مواردی مانند تعداد هسته‌های فعال پردازنده، فرکانس گرافیک و تایمینگ حافظه دسترسی داشته و آن‌ها را مطابق میل خود تنظیم کنید. همچنین می‌توانید عملکرد کلی سیستم در هنگام اجرای نرم‌افزارهای مختلف را مشاهده کرده و آن را بهینه‌سازی کنید. با کمک قابلیت اورکلاک می‌توانید عملکرد سیستم خود را در بازی‌های حرفه‌ای و نرم‌افزارهای خاص بهبود بخشیده و نتایج بهتری کسب کنید.

!! توجه داشته باشید که اورکلاک پردازنده و تغییر در عملکرد سیستم امری تخصصی است و عواقب استفاده ناشیانه از نرم افزارهای اورکلاک موجود در سایت متوجه خود کاربر خواهد بود.

نام: AMD Ryzen Master
حجم فایل: 137 مگابایت
شرکت سازنده: Advanced Micro Devices
تاریخ انتشار: 7 جولای 2020
ورژن: v2.3.0
زبان: چندزبانه
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

AMD Ryzen Master v2.3.0

AMD Ryzen Master utility provides for up to four profiles to store custom user-defined configurations for both the Ryzen CPU, integrated Radeon Vega graphics and DDR4 memory.

لینک دانلود