دانلود بازی کامپیوتر American Motorcycle Simulator

American Motorcycle Simulator

درباره سفرهای جاده ای به سراسر ایالت های آمریکا است و شما می توانید به موتور سیکلت 2446 مایل از شیکاگو تا لس آنجلس را رانندگی کنید و یک ماجراجویی عالی داشته باشید . تنها چیزی که شما همراه دارید موتور سیکلتتان است و با آن می توانید از مناظر زیبا و دیدنی لذت ببرید . شما می توانید با این بازی کل مسیر های جاده ای آمریکا را به شکل اول شخص یا سوم شخص طی کنید ، این یک بازی شبیه سازی موتور سواری با امکانات فراوان می باشد . در بازی American Motorcycle Simulator بعضی مواقع ممکن است موترو شما خراب شود ، اما نگران نباشید چرا که خود شما می توانید آن را تعمیر کنید و مشکلات را خودتان بر طرف کنید و یا حتی می توانید آن را به یک گاراژ برسانید تا در آنجا با ابزار های تعمیرکاری موتورتان را تعمیر کنید . همچنین می توانید قطعات و قابلیت های بیشتری بر روی موتور خودتان بگذارید و آن را ارتقا دهید و به روز کنید تا لذت رانندگی را برای شما بیشتر کند . در راه ممکن است موتور سواران یا ماشین سواران دیگری را ملاقات کنید ، با آنها دوست شوید ، با آنها مسابقه دهید و دوست پیدا کنید . در

بازی American Motorcycle Simulator

موتور شما نیاز به بنزین پیدا می کند که در راه برای شما چندین ایستگاه قرار داده شده است که می توانید با اسفاده از آن بنزین بزنید و مسیرتان و ماجراجویی هایتان را ادامه دهید . در سفر خود ، به مکانهای غیرمعمول زیادی می روید ، با شخصیت های غیر معمول آشنا می شوید و ماجراهای خارق العاده ای را تجربه خواهید کرد ، همچنین در این مسیر با تعداد زیادی متل رو به رو می شوید که می توانید در آن بمانید و استراحت کنید . در رستوران ها بمانید و غذا بخورید و بازی های دارت و بیلیارد بازی کنید . در این بازی هر کاری که برای لذت بردن شما لازم است قرار داده شده است . 
نام: American Motorcycle Simulator
شرکت سازنده: Movie Games S.A
تاریخ انتشار: 2020
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه ساز ، ماجرایی ، اکشن
منتشر کننده: Movie Games S.A., PlayWay S.A
رمز فایل: www.download.ir

American Motorcycle Simulator

Have you ever had enough of everything? Did you want to drop everything and move on? What would you say about a great road trip across the States on the legendary Route 66? 2446 miles from Chicago to Los Angeles. Only you, your faithful bike, beautiful landscapes and the magnificent roar of the engine. Now you can drive through the entire United States in first-person or third-person mode. American Motorcycle Simulator is a motorcycle survival game - a real tramp with a lot of features.

لینک دانلود