تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی American Railroads – Summit River & Pine Valley

American Railroads – Summit River & Pine Valley در دوره پیدایش دیگهای بخار و در اواخر قرن نوزدهم میلادی اتفاق می افتد و تمرکز اصلی داستان بازی تجارت و حمل نقل به وسیله راه آهن می باشد . شما در این بازی مدیر یک خط راه آهن می شوید و بای بارها را بارگیری کنید و مراقب لوکوموتیو ها باشد و تا می توانید از آنها کار بکشید و در زمان مناسب ناوگانتان را نوسازی کنید . این بازی شامل انواع وسایل نقلیه می باشد که بسیار دقیق و کاملاً واقعی از ننمونه های واقعی انیمیشن سازی و صدا گذاری شده است . بازی American Railroads – Summit River & Pine Valley با جدید ترین نسخه موتور گرافیکی Unity ساخته شده است که سیستم فیزیک و رفتار همه لوکوموتیو ها و اتومبیل ها را دقیقا به شکل واقعی آنها شبیه سازی می کند . گرافیک و جلوه های ویژه این بازی بینظیر است و قطعا شما را مجاب می کند این بازی را تا انتها ادامه دهید . پس بهتر است فرصت را از دست ندهید ، هیزمهایتان را آماده کنید ، درون دیگ بخار بیاندازید ، آماده حرکت شوید و صوت آغاز حرکت را به صدا در بیاورید . ویژگی های اصلی بازی American Railroads – Summit River & Pine Valley بدین سرح است : حمل و نقل واقع بینانه و کاملا شبیه سازی شده از نمونه های واقعی ،  لوکوموتیوهای کاملاً قابل هدایت و شبیه سازی شده با حرکت ابزار دریچه استفنسون ، میله ، پیستون ، محورها ، زنگ و … ، صداها و ذرات پراکنده شده توسط وسیله کاملا واقع گرایانه می باشد ، 10 موسیقی متن بینظیر و مناسب زمان ، اضافه شدن وسایل نقلیه جدید و ویژگی های دیگر در آینده و … . این یک بازی شبیه سازی کاملا واقعی است که مناسب مشتاقان شبیه سازی قطار ها و لوکوموتیو ها می باشد و بهتر است حتما آن را تجربه کنید . 
نام: American Railroads - Summit River & Pine Valley
حجم فایل: 297 مگابایت
شرکت سازنده: Stefan Kelnberger
تاریخ انتشار: 2018
امتیاز استیم: 7
ورژن: v1.5
نسخه: SiMPLEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: شبیه سازی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Stefan Kelnberger
رمز فایل: www.download.ir

American Railroads - Summit River & Pine Valley - SiMPLEX

American Railroads - Summit River and Pine Valley" is a first person railroad simulation . Set in the steam era, at the turn of the 19th century the core game focuses expanding your transportation business.
Load and handle freight, build your own railroad tracks or steer and maintain your vehicles while maximizing your profits.

لینک دانلود