تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Anomaly 1729 نسخه PLAZA

Anomaly 1729 یک بازی در سبک ماجراجویی می باشد که در سال 2016 توسط استودیوی بازی سازی Anvil Drop, LLC ساخته شده و برای سیستم عامل ویندوز منتشر شده است . استودیوی بازی سازی Anvil Drop, LLC یکی از استودیوهای بازی سازی موفق و تازه تاسیس می باشد که تاکنون موفق به ساخت عناوین بسیاری مانند Anomaly 1729 و Kill them all شده است که هر دوی این بازی ها از بازی های موفق و پرفروش در سبک خود بوده اند . بازی های پازل و ماجراجویی یکی از سبک های همه پسند و بسیار محبوب بازی های رایانه ای می باشد که هر سن و سالی را مشغول خود کرده است ، در همین راستا سازندگان بازی های رایانه ای که به این امر اگاهی دارند هر روزه با ساخت عناوین جدید و خلاقانه سعی دارند سهم بیشتری در این بازار رو به رشد داشته باشند . بازی رایانه ای Anomaly 1729 یکی از همین بازی ها می باشد که در آن سازندگان با ترکیب سبک ماجراجویی و المان های بازی های پازل موفق به ساخت یک بازی رایانه ای کاملا موفق شده اند .

سایر توضیحات : داستان این بازی در دنیای فیوم در جریان است ، دنیای این بازی یک دنیای فانتزی و مملو از پازل می باشد که تمام موجودات ان هر روز باید با حل کردن پازل های موجود در دنیای خود روز های خود را سپری کنند . در بازی رایانه ای Anomaly 1729 شما می توانید به نقاط مختلف این دنیای شگفت انگیز سفر کرده و پرده از رمز و رازهای موجود در ان را بردارید و در همین حین به حل کردن تعداد زیادی از بهترین و هوشمندانه ترین پازل های موجود در دنیای بازی های رایانه ای بپردازید . کارکتر اصلی این بازی آنو نام دارد که با قابلیت های شگفت انگیز خود کمک بزرگی برای حل کردن پازل های بازی و تنوع گیم پلی می باشد .

*حتما قبل از دانلود بازی سیستم مورد نیاز بازی را مطالعه کنید*

دانلود بازی کامپیوتر Anomaly 1729 نسخه PLAZA

مشخصات بازی :نام بازی : Anomaly 1729پلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2016شرکت سازنده : Anvil Drop, LLCمنتشر کننده : Anvil Drop, LLCسبک بازی : ماجراجویینوع فایل : EXEلینک مرتبط : Steam– برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با نحوه نصب بازی و ایرادات احتمالی به بخش راهنمای نصب مراجعه نمایید .

Anomaly 1729

لینک دانلود