تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Antares نسخه کرک شده HOODLUM

Antares

درباره یک مرکز تحقیقات سری است که در زیر زمین و در جایی به نام DAS Antares Facility قرار دارد . شما به عنوان یک مسئول متوجه شدید که در این آزمایشگاه بر روی DNA انسانی کار می کرده اند و اتفاقاتی بسیار وحشتناک رخ داده است چرا که موجوداتی انسان نما همه جای این مرکز را گرفته اند و از یک موجود دیگر که چهره ای اسرار آمیز دارد دستور می گیرند اما اینکه آن موجودات چه چیزی هستند و از چه کسی یا چه چیزی دستور می گیرند مشخص نیست ، ولی چیزی که مشخص است این است که اگر آنها موفق به فرار از این مرکز شوند سلامت بشر به خطر می افتد . در این بازی اکشن ، علمی تخیلی و ترسناک با هوش مصنوعی کار شده می توانید در یک مرکز تحقیقات با موجوداتی که آینده بشر را به خطر می اندازند مبارزه کنید و همه آنها را شکست دهید . در

بازی Antares

شما از همه جا بیخبر بوده اید که یک تماس ناشناس را از این مرکز می گیرید ، در این تماس به شما هشدار داده می شود که چه اتفاقی در این مرکز افتاده است و حالا برای کشف حقیقت راهی این مرکز می شوید . حالا باید بگردید ببینید چه کسی عامل پیش آمد این ماجرا است و چرا این اتفاقات وحشتناک رخ داده است ، این موجودات چه هستند و برای چه منظوری ساخته شده اند . در بازی Antares شما وظیفه دارید که علت تمام این اتفاقات را پیدا کنید ، راه خودتان را از انبوه موجودات انسان نما پیدا کنید و در این مرکز تحقیقات ژنتیکی مسئول این اتفاقات را پیدا کنید ، همچنین باید مراقب باشید چرا که این یک بیماری است و اگر شما هم آلوده شوید از بین می روید و نباید بگذارید که این بیماری از این زیرزمین مرموز خارج شود وگرنه جان تمامی انسان ها به خطر می افتد . 
نام: Antares
حجم فایل: 1.77 گیگابایت
شرکت سازنده: Sonaloux Entertainment
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: HOODLUM
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ترنسناک ، علمی تخیلی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Sonaloux Entertainment
رمز فایل: www.download.ir

Antares - HOODLUM

As you crashland aboard the DAS Antares Facility, a mining and research station orbiting the star Antares, you find out a huge breakthrough has occurred on the subject of human DNA, but something has gone terribly wrong. The facility is now overrun by infested creatures, under the command of a mysterious figure.

لینک دانلود