تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار AppleMacSoft Easy DRM Converter v6.7.6 ویندوز

AppleMacSoft Easy DRM Converter

یک ابزار قدرتمند برای حذف DRM از آیتونز (iTunes) میباشد. همانطور که میدانید محافظ DRM که برروی فایل های صوتی و موسیقی های درون آیتونز قرار دارد بسیار آزار دهنده است. چراکه شما نمیتوانید موسیقی ها را منتقل کرده و یا با فرمت های دیگری پخش کنید. اما

نرم افزار AppleMacSoft Easy DRM Converter

به عنوان اولین نرم افزار در جهان که میتواند قفل های DRM را از موسیقی ها و یا فایل های صوتی آیتونز حذف کند به شما این اجازه را داده تا فایل های خود را با انواع فرمت ها گوش داده و آنها را منتقل کنید. این نرم افزار از تمامی فرمت های صوتی MP3, WAV, FLAC, AIFF, AAC, AC3, AU, MKA, M4A, M4R و… پشتیبانی میکند. به کمک AppleMacSoft Easy DRM Converter میتوانید به راحتی در ویندوز موسیقی های بارگیری شده در icloud را به هارد سیستم خود منتقل کرده و آنها را به فرمت های دلخواه صوتی تبدیل کنید. یکی از ویژگی های فوق العاده این نرم افزار حفظ کیفیت اولیه صدا است، به این صورت که با تبدیل و انتقال موسیقی ها به هیچ عنوان از کیفیت آنها کاسته نمیشود و شما میتوانید آنها را با فرمت mp3 و با کیفیت 320 اجرا کنید.
نام: AppleMacSoft Easy DRM Converter
حجم فایل: 44 مگابایت
شرکت سازنده: AppleMacSoft
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v6.7.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

AppleMacSoft Easy DRM Converter v6.7.6

Remove DRM protection from iTunes M4P music or audiobooks with an easy and legal method. Losslessly convert Apple Music, albums, playlists from M4P to DRM-free MP3, M4A, wav, AAC, M4R, FLAC, or other audio formats with CD quality preserved.

لینک دانلود