تبلیغات
سیستم پیشنهاد هوشمند فرادرس


دانلود نرم افزار مدیریت و تجزیه و تحلیل گرافیکی داده ها Aqua Data Studio v18.0.12

به روز رسانی :

1396/02/25 نسخه Aqua Data Studio v18.0.12 اضافه شد .

نرم افزار Aqua Data Studio ، یک نرم افزار قدرتمند برای توسعه دهندگان پایگاه داده ، DBAs ها و تحلیلگران است که به تازگی توسط کمپانی Aquafold برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . نرم افزار Aqua Data Studio به شما اجازه می دهد برای توسعه ، مدیریت و تجزیه و تحلیل داده بصری خود را کنترل کنید . این نرم افزار به تمامی فروشندگان پایگاه داده های بزرگ بسیار کمک می کند ، و همچنین به 9 زبان ترجمه شده است . Aqua Data Studios Visual Analytics اجازه می دهد تا شما به تجزیه و تحلیل داده با استفاده از کشیدن و رها کردن بپردازید . شما می توانید نتایج پرس و جو را به برگه های جلو و به ایجاد تصویری زیبا از داده های خود منتشر کنید . در نرم افزار Aqua Data Studio می توانید فایل های ذخیره شده ی خود را با همکاران و مشتریان به اشتراک بگذارید که آنها به راحتی با داده های خود در تعامل است . این نرم افزار دارای دیباگرهای SQL می باشد ، دیباگرها برای اوراکل ، Sybase ASE ، DB2 LUW و SQL Server برای ردیابی و اشکال زدایی روش های ذخیره شده به هویت هر گونه توسعه و یا تولید مسائل می باشند . ابزار Query & Analysis Tool در نرم افزار Aqua Data Studio اجازه می دهد برای اتصال به هر پایگاه داده سرور SQL و اجرای نمایش داده  قالب SQL ، نحوه رنگ آمیزی و تکمیل خودکار ویژگی ها را مدیریت کنید . صرفه جویی در وقت در نوشتن عبارات SQL از ویژگی های خوب این ابزار می باشد .  نتایج پرس و جو را می توان در متن ، شبکه ، محوری یا فرم نظر با فیلتر کردن سریع و قابلیت صادرات مشاهده کرد . SQL تاریخچه اجازه می دهد تا شما به سرعت هر گونه نمایش داده های قبلی را بدون از دست دادن آنها بازیابی کنید .

11363

ویژگی های نرم افزار Aqua Data Studio :

– تجزیه و تحلیل ترافیک بصری افزایشی در نسخه 17.0
– پرس و جو و تجزیه و تحلیل ابزار
– جدول ویرایشگر داده ها
– ویژوال ساز پرس و جو
– واردات و صادرات ابزار پیشرفته در 17.0 ، واردات و صادرات ابزار اجازه می دهد داده ها از فرمت های مختلف وارد شود و به پایگاه داده ها ، جداول ، اشیاء و فایل های مختلف صادر شود .
– SQL دیباگرها ( دیباگرها برای اوراکل ، Sybase ASE ، DB2 LUW و SQL Server برای ردیابی و اشکال زدایی روش های ذخیره شده به هویت هر گونه توسعه و یا تولید مسائل )
– پایگاه داده شی Navigator و ویژوال ویرایش
– رابط های برنامه کاربردی برنامه نویسی و گسترش
– دارای ابزارهای مدیریت پایگاه داده پیشرفته
– MongoShell برای مانگودیبی
– پشتیبانی از زبان های : چینی (ساده شده | سنتی) ، انگلیسی ، فرانسه ، آلمانی ، ژاپنی ، کره ای ، پرتغالی (پرتغال) ، اسپانیایی
– پایگاه IDE

 

Aqua Data Studio

خرید آنلاین
شما می توانید این محصول را سفارش دهید و درب منزل تحویل بگیرید
1 DVD
8000 تومان
نسخه Aqua Data Studio v18.0.12 x86 & x64
خرید
لینک دانلود