تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید کماندار Archero v1.4.6

به روز رسانی :

1399/02/09 نسخه 1.4.6 اضافه شد.

Archero

یک بازی اکشن و زیباست . در این بازی وارد دنیایی می شوید که قصد نابود کردن شما را دارد شما یک کماندار هستید و تنها سلاحی که با آن می توانید با آن در برابر امواج شرور که به سمت شما هجوم می آورند ، کمان است . پس قدم بردارید در دنیای ناشناخته کند و کاو کنید مهارت های خود را بالاتر ببرید و برای زندگی خود در این دنیای بی رحم بجنگید زیرا این امواج تا شما را نابود نکنند دست از سر شما برنخواهند داشت و به یاد داشته باشید هنگامی که مردید همه چیز را باید از اول شروع کنید پس خیلی مراقب باشید . در بازی Archero ترکیبایت بیشماری از مهارت ها وجود دارد که همگی برای نجات شما طراحی شده اند و در بازی گنجانده شده اند پس آنها را جمع کنید و از بازی و از دنیاهایی که در آن قدم برمیدارید لذت ببرید . ویژگی های اصلی

بازی Archero

این است که : وجود مهارت های تصادفی و منحصر به فرد در بازی که شما را برای فرار از این دنیایی که در آن هستید یاری می کند ، دنیاهای بسیار زیاد و نقشه های فراوانی در این بازی وجود دارند که نیاز دارند شما آنها را کشف کنید ، هزاران هیولا در بازی وجود دارند که همگی به خون شما تشنه هستند و شما را حسابی به چالش می کشند ، سطح و رتبه ی خود را بالا برده و مهارت های خود را ارتقا دهید و تجهیزات قدرتمند تری را برای بازی به همراه ببرید تا بتوانید آمار خود را در بازی بالاتر ببرید .
نام: Archero
حجم فایل: 103 مگابایت
شرکت سازنده: Habby
تاریخ انتشار: 2019
ورژن: v1.4.6
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 5.0 به بالا

Archero v1.4.6

Enter a world where existence itself is eliminate you! You are the Lone Archer, the only force able to resist and defeat the oncoming waves of evil . Step up, stack up awesome skills and fight like your life depends on it, for the never-ending waves of enemies will never give up. And remember, once you die... the only way is to start all again! So be careful .

لینک دانلود