تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Area F2 v1.0.60 همراه با فایل دیتا

Area F2

در این بازی که اولین بازی تیر اندازی Close Quarters Battle یا به اصطلاح QCB موبایل می باشد ، بازیکن ها در یک محیط بسیار واقع گرایانه با یک دیگر مبارزه می کنند . آن ها می توانند در یکی از دو سمت حمله کننده یا دفاع کننده قرار بگیرند که هر کدام اپراتورهای خود به همراه ویژگی ها و قابلیت منحصر به فرد خود را دارد ، قرار بگیرند . تمام سقف ها و دیوارهای این بازی را می تواند تقویت کرده یا از بین برد . این بازیکن ها را وارد چالش بسیار سختی می کند ، زیرا که ممکن است دشمن از هر سمتی وارد شود .

بازی Area F2

شامل بیش از 20 اپراتور مخصوص و ویژه می شود که هر کدامشان جزو مامورها و سربازان ویژه و نخبه می باشند که بر اساس نیروهای نظامی واقعی طراحی شده اند . برای سرکوب کردن گروه دشمن ها می توانید از یک مسلسل سنگین ثابت استفاده کنید یا که در راه تله و موارد منفجره کار بگذارید . بازی از این لحاظ تنوع بالایی دارد و شما می توانید از روش ها و استراتژی های متفاوتی برای مقابله با رقیب های خود استفاده کنید . همان طور که گفته شد ، تمام عناصر محیطی این بازی تخریب پذیر هستند و این سطح واقع گرایی بازی را بسیار بالاتر می برد ، حمله کننده می توانند برای ورود به مقر دشمن دیوارها و سقف ها را نابود کنند ، در حالی که دفاع کننده ها می توانند آن ها را تقویت و محکم کنند تا دشمن برای ورود به محل آن ها با مشکل رو به رو شود . رویکرد توسعه دهندگان این بازی ارائه ی اثری مشابه بازی پرطرفدار و محبوب Rainbow Six Seige بوده است و این عنوان شباهت بسیار زیادی به آن دارد . 
نام: Area F2
حجم فایل: 80 مگابایت + 649 مگابایت
شرکت سازنده: Qookka Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.0.60
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Area F2 v1.0.60 + Data

In Area F2, the first Close-Quarters Battle (AKA CQB) shooting game on mobile, players fight over ultra-realistic environments as attacker and defender, playing as one of a wide selection of agents, each with own their special ability. All roofs and walls can be reinforced or destroyed, challenging players' skills and tactics as every wall may become a potential entry point.

لینک دانلود