دانلود بازی اندروید Area F2 v1.0.60 همراه با فایل دیتا

Area F2

در این بازی که اولین بازی تیر اندازی Close Quarters Battle یا به اصطلاح QCB موبایل می باشد ، بازیکن ها در یک محیط بسیار واقع گرایانه با یک دیگر مبارزه می کنند . آن ها می توانند در یکی از دو سمت حمله کننده یا دفاع کننده قرار بگیرند که هر کدام اپراتورهای خود به همراه ویژگی ها و قابلیت منحصر به فرد خود را دارد ، قرار بگیرند . تمام سقف ها و دیوارهای این بازی را می تواند تقویت کرده یا از بین برد . این بازیکن ها را وارد چالش بسیار سختی می کند ، زیرا که ممکن است دشمن از هر سمتی وارد شود .

بازی Area F2

شامل بیش از 20 اپراتور مخصوص و ویژه می شود که هر کدامشان جزو مامورها و سربازان ویژه و نخبه می باشند که بر اساس نیروهای نظامی واقعی طراحی شده اند . برای سرکوب کردن گروه دشمن ها می توانید از یک مسلسل سنگین ثابت استفاده کنید یا که در راه تله و موارد منفجره کار بگذارید . بازی از این لحاظ تنوع بالایی دارد و شما می توانید از روش ها و استراتژی های متفاوتی برای مقابله با رقیب های خود استفاده کنید . همان طور که گفته شد ، تمام عناصر محیطی این بازی تخریب پذیر هستند و این سطح واقع گرایی بازی را بسیار بالاتر می برد ، حمله کننده می توانند برای ورود به مقر دشمن دیوارها و سقف ها را نابود کنند ، در حالی که دفاع کننده ها می توانند آن ها را تقویت و محکم کنند تا دشمن برای ورود به محل آن ها با مشکل رو به رو شود . رویکرد توسعه دهندگان این بازی ارائه ی اثری مشابه بازی پرطرفدار و محبوب Rainbow Six Seige بوده است و این عنوان شباهت بسیار زیادی به آن دارد . 
نام: Area F2
حجم فایل: 80 مگابایت + 649 مگابایت
شرکت سازنده: Qookka Games
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: 1.0.60
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk - zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن
امکان استفاده بصورت آنلاین: دارد
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.4 به بالا

Area F2 v1.0.60 + Data

In Area F2, the first Close-Quarters Battle (AKA CQB) shooting game on mobile, players fight over ultra-realistic environments as attacker and defender, playing as one of a wide selection of agents, each with own their special ability. All roofs and walls can be reinforced or destroyed, challenging players' skills and tactics as every wall may become a potential entry point.

لینک دانلود