تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Arena of Evolution: Red Tides v1.9.9

Arena of Evolution: Red Tides

نام بازی بسیار جذاب و متفاوت در سبک بازی های کارتی ، اکشن و استراتژی می باشد که کاربران گوشی و تبلت های اندرویدی می توانند آن را به صورت رایگان و همراه با فایل دیتای بازی را دریافت کرده و نظرات خود را به اشتراک بگذارند . در این بازی شما با شخصیت های جنگجوی مختلف و با قابلیت های مبارزه ای متفاوت سروکار خواهید داشت که باید پس شناخت و انتخاب آنها بتوانید مانند بازی شطرنج عمل کرده و آنها را در مقابل دشمنان آنلاین خود قرار داده و یا جنگجوهای دشمن خود را مهار کنید که حالتی استراتژی ، فکری و بسیار هیجانی به بازی می دهد . بیش از 100 شخصیت متفاوت در بازی وجود خواهد داشت که باید از میان آنها برای خود گروهی برگزینید . جنگجو و شخصیت های بازی دارای مهارت های جنگی فرا طبیعی می باشند که بازی را بسیار چالشی تر و جذاب تر خواهد کرد . شما در این بازی می توانید از میان 6 دسته بندی مختلف انتخاب کرده و نوع جذاب تر را بازی کنید .

بازی Arena of Evolution: Red Tides

دارای گرافیکی بسیار خیره کننده و جذاب می باشد که مخاطب را محو خود می کند . شما در بازی می توانید نبرد هایی هوایی و زمینی داشته باشید که هر کدام نیروهای نیاز مند خود را می خواهد .
نام: Arena of Evolution: Red Tides
حجم فایل: 1 گیگابایت
شرکت سازنده: PixDance
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.9.9
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk-zip
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: کارتی - اکشن
مناسب برای گروه سنی: 12 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.2 و بالاتر

Arena of Evolution: Red Tides v1.9.9 + Data

A new chapter begins… Original Auto Chess Pieces, 60+ Original Chess Pieces, 100+ Commander Skins, 60+ Match Scenes, immersive strategy + micromanagement experience, summon and strengthen heroes, link synergies, different strategies collide on the battlefield, Commander Ford, what’s the next step!

لینک دانلود