تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Arizona Sunshine نسخه Portable

Arizona Sunshine

یک بازی با قابلیت واقعیت مجازی یا VR در دنیایی پسا آخر الزمانی است ، دنیایی که پر شده از زامبی های آدمخوار که به دنبال شما هستند و قصد جان شما را دارند . این بازی به طور اختصاصی برای واقعیت مجازی یا VR ساخته شده است و برای این تکنولوژی بهینه شده است . در این بازی شما درجنوب غربی آمریکا هستید جایی که صحراها و بیابان های بسیار وسیع دور تا دور شما را گرفته است و کمتر انسانی در آنجا زندگی می کند چرا که شرایط زندگی ندارد ، اما شما برای نجات جانتان مجبور شده اید به آنجا بروید و در این دنیا یکی از بازماندگان هستید . شما یک بیسیم دارید که در آن به دنبال دیگر بازماندگان هستید و اگر پیامی یا هشداری بشنوید خیلی خوشحال می شوید و امیدی تازه می گیرید اما آیا چنین چیزی امکان دارد ؟ . در بازی Arizona Sunshine مواد و منابع کم یافت می شود و باید مراقب سلاح ها و تجهیزاتتان باشید که چگونه آنها را مصرف می کنید زیرا که بسیار کم یاب هستند و برای یافتن آن باید بسیار سختی بکشید . این بازی از HTC Vive و Oculus به صورت تخصصی توسعه یافته است و شما را در میان یک دنیای آخر الزمانی قرار می دهد . شما امکان کنترل اسلحه ها را در دنیای واقعی و با کنترل های هدست ها را دارید که کاری بسیار لذت بخش است . دنیای پیش رویتان باز است و می توانید آزادانه در آن حرکت کنید و آن را کشف کنید . از دیگر امکانات

بازی Arizona Sunshine

می توان به : پشتیبانی از کامل HTC Vive و Oculus ، یک بازی با دنیای جهان باز آخر الزمانی ، بیش از 25 عدد سلاح که می توانید آنها را در دنیای موجود پیدا کنید ، قابلیت بازی به صورت آنلاین در حالت داستانی به همراه یک نفر دیگر و … اشاره کرد . برای اجرای این بازی داشتن یکی از هدست های واقعیت مجازی HTC Vive و Oculus اجباری می باشد . 
* این بازی تنها با هدست های واقعیت مجازی ( VR ) قابل بازی می باشد *
 
نام: Arizona Sunshine
حجم فایل: 11.48 گیگابایت
شرکت سازنده: Vertigo Games, Jaywalkers Interactive
تاریخ انتشار: 2016
امتیاز استیم: 9
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، واقعیت مجازی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Vertigo Games
پیش نیاز: هدست واقعیت مجازی ( VR )
رمز فایل: www.download.ir

Arizona Sunshine - Portable

Virtual reality meets the zombie apocalypse! Arizona Sunshine is a first-person shooter built exclusively for VR that immerses you in a post-apocalyptic southwestern America overrun by zombies.When you hear a flash of a human voice on the radio, your hopes surge - there are survivors out in the blistering heat of the post-apocalyptic Grand Canyon state! Armed with little more than your motion-controlled weapons and the scarce ammo and consumables you find along the way, you need to navigate the hordes of zombies coming for your brain in your desperate search for human contact.

لینک دانلود