دانلود بازی ARK Survival Evolved Crystal Isles نسخه CODEX

ARK Survival Evolved Crystal Isles

دی ال سی جدید بازی ARK Survival Evolved می باشد که دایناسورهای جدیدی را به این عنوان اضافه می کند و همچنین نقشه ی آن را گسترش می دهد .

بازی ARK Survival Evolved Crystal Isles

شامل نقشه ی جدیدی می شود که بیش از 150 کیلومتر مربع وسعت دارد و پر است منظره های زیبا و رنگارنگ و بیوم های متفاوت و هیجان انگیز . این نقشه ابتدا توسط تعدادی از طرفداران به عنوان یک ماد ساخته بود ، اما زیبایی اعجاب انگیز و جادویی آن دل بسیاری از بازیکن ها را به دست آورد و تبدیل شد به یکی از محبوب ترین مادها در جامعه ی کاربری بازی ، بنابراین توسعه دهندگان تصمیم گرفتند تا با بهبود این ماد آن را به عنوان یکی از دی ال سی های رسمی بازی عرضه کنند . طراحی منحصر به فرد این نقشه باعث می شود بازی کردن و جست و جو و اکتشاف در محیط آن حس بسیار متفاوتی داشته باشد . شما باید پایگاه خود را در دل جنگل های بارانی بنا کنید و سپس برای جمع آوری منابع به عمق عمیق ترین غار ها بروید . یک سری دایناسورهای جدید در این عنوان وجود دارد ، برخی از آن ها قابل رام شدن هستند و می توانید سوارشان شوید یا در کارهای مختلف از آن ها استفاده کنید ، اما بعضی از این مهمان های تازه وارد بسیار وحشی و قدرتمند هستند و مبارزه با آن ها قرار است بسیار چالش برانگیز و سخت باشد . علاوه بر جزیره ی اصلی بازی ، یک جزیره ی دیگر با نام ایلدریچ در این بازی وجود دارد که در آن منابع بسیار عالی و ارزشمندی قرار دارند ، با این حال اما خطرات زیادی نیز در آن هستند و در صورتی که به اندازه ی کافی آماده و شجاع هستید باید به سراغ آن بروید . 
نام: ARK Survival Evolved Crystal Isles
شرکت سازنده: Studio Wildcard, Instinct Games, Efecto Studios
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 7
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - نقش آفرینی - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Snail Games USA, Studio Wildcard
رمز فایل: www.download.ir

ARK Survival Evolved Crystal Isles - CODEX

Celebrate the return of an ARK community classic, updated with a new real-world dinosaur for you to tame, and now added to ARK’s Official Server networks! Crystal Isles is 150 square kilometers of colorful scenery and awe-inspiring biomes teeming with life. This map's supernatural beauty has won the hearts of the ARK community since its debut as a mod in 2016, and we've polished it to bring out its shine.

لینک دانلود