تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Arma 3 Old Man نسخه کرک شده CODEX

Arma 3 Old Man

جدیدترین بسته الحاقی بازی شبیه‌ساز Arma 3 است که در سال 2020 منتشر شده است. داستان این بسته الحاقی در جهان مشترک کمپین The East Wind و Apex Protocol روایت می‌شود و شما قرار است به‌عنوان یک ارتشی بازنشسته که در جزیره تانوا زندگی می‌کند نقش‌آفرینی کنید. این جزیره سرسبز در جنوب اقیانوس آرام قرار دارد و جدیداً دچار مشکلاتی شده است. داستان از این جایی آغاز می‌شود که بیماری مالاریا در بین ساکنان بومی این جزیره در حال گسترش است و دولت نیز توانایی و رغبت کافی برای پخش واکسن و مواد دارویی موردنیاز از خود نشان نمی‌دهد. کم‌کاری دولت روزبه‌روز فشار را بیشتر می‌کند تا جایی که احتمال عمدی بودن این بیماری و وجود دست‌هایی پشت پرده ذهن شما را مشغول می‌کند. در چنین شرایطی شما وظیفه دارید تا حقیقت را آشکار کرده و به مردم کمک کنید. جزیره تانو جزیره‌ای استوایی و جنگلی است که در دورافتاده‌ترین نقطه اقیانوس واقع‌ شده است. همانند سایر مراحل و سناریوها، در این سناریو نیز دست بازیکن کاملاً باز است و تمام تصمیمات به او واگذار شده است. برای رسیدن به هدف خود باید سعی کنید تا تجهیزات، سلاح و اطلاعات موردنیاز را جمع‌آوری کرده و بر اساس شرایط موجود بهترین تاکتیک را انتخاب کنید. به‌منظور راحتی شما در روند بازی و عدم هدررفت زمان با کارهای بیهوده و جانبی، قابلیت‌هایی مانند پرش زمان و سفر سریع بین خانه‌های امن فراهم شده است. در کنار مراحل و وظایف جدید، اسلحه M2 .50 Caliber Machine Gun نیز به اسلحه‌خانه بازی Arma 3 Old Man اضافه شده است.

.::: مهم: این بازی تمامی بسته های الحاقی و محتویات منتشر شده پیشین را شامل می شود و با دانلود آن به تمامی محتویات منتشر شده دسترسی خواهید داشت :::.

..|| این بازی به آخرین نسخه 1.98.146.303 آپدیت شده است ||..

نام: Arma 3 Old Man
شرکت سازنده: Bohemia Interactive
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: اکشن - شبیه ساز - استراتژیک
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
مناسب برای گروه سنی: 16+
منتشر کننده: Bohemia Interactive
رمز فایل: www.download.ir

Arma 3 Old Man - CODEX

The story of “Old Man” is set within the shared universe of Arma 3’s “The East Wind” and “Apex Protocol” campaigns (a.k.a. the Armaverse). You play as a retired Legionnaire living on the South Pacific island of Tanoa. When a new strain of malaria causes yet another humanitarian crisis, and local authorities fail to distribute an effective vaccine to the civilian population, you’re tipped off about a possible plot. Together with a former military contact, you set out to uncover the truth.

لینک دانلود