تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی اندروید Army Border Cargo Transport v1.0.2

Army Border Cargo Transport

بازی شبیه سازی اندرویدی است که امکان تجربه زندگی یک سرباز نظامی مرزی را برای شما مهیا می کند ، در این بازی شما تبدیل به یک سرباز مرزی می شوید و امکان تجربه رانندگی با کامیون ها و دیگر وسایل نقلیه برای انجام ماموریت را خواهید داشت . ماموریت شما در این بازی شبیه سازی ، جا به جایی وسایل و ادوات نظامی با کامیون هایی است که در اختیار شما قرار می گیرد و باید این وسایل را از سایر نقاط به مرزی که وظیفه پاسبانی آن را بر عهده دارید برسانید . شاید در ابتدا ماموریتی ساده به نظر برسد اما سر راه شما چالش های فراوانی قرار خواهند گرفت چرا که گاهی وسایل سری را نیز باید جا به جا کنید که خطرات مخصوص به خودش را دارد . در

بازی اندروید Army Border Cargo Transport

وظیفه حمل و نقل مواد غذایی ، سلاح ، مواد سوختی و … را به شما می سپارند و اگر در هر یک از آنها شکست بخورید دیگر سربازان و گروهای موجود در مرز دچار مشکل می شوند . رانندگی از تپه ها و جاده های هموار و نا هموار گاهی بسیاز طاقت فرصا و مشکل است و برای شمایی که راننده یک ماشین سنگین هستید چالشی بسیار جدی خواهند بود . در ماموریت های جدی شما باید تانک و موشک های بزرگ را حمل کنید و به مقصد برسانید که سالم رساندن آنها علاوه بر حفظ جان شما باعث انجام ماموریت با امتیاز بالایی نیز خواهد شد . از ویژگی های بازی Army Border Cargo Transport می توان به : محیط شگفت انگیز و مسیرهای رانندگی ، امکان جا به جایی انواع مختلف وسایل نقلیه مانند بیل مکانیکی ، کامیون بزرگ ، مته ، غلتک جاده ، کامیون لودر و … ، سربازان ارتشی ، حمل تانک ها و سلاح های سنگین دیگر ، حمل موشک ها و بمب های بزرگ و …. اشاره کرد . 
نام: Army Border Cargo Transport
حجم فایل: 40 مگابایت
شرکت سازنده: SA Production
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v1.0.2
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: Apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: شبیه سازی
مناسب برای گروه سنی: 3 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا
رمز فایل: www.download.ir

Army Border Cargo Transport - v1.0.2

Have you ever been to Army Border as a soldier, if not, then get ready to drive different transportation vehicles at Army Border using professional driving skills in one of the best lorry games. Army border cargo transport is a latest force base driving simulator game like other lorry games and new transport cargo border game and simulation game. This is adventurous to transport military officer’s food, weapons from army base camp to border. It includes startup missions plan .

لینک دانلود