تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Ashes of the Ark کرک شده نسخه Portable

Ashes of the Ark

شما را در فضا مقابل زامبی ها قرار می دهد . این بازی با کمک واقعیت مجازی یا VR شما را در محیط سفینه فضایی غول پیکر قرار می دهد ، سفینه ای که برای نجات بشر طراحی شده است و تعداد زیادی از انسان ها درون آن به مقصد زمین دیگری در حال حرکت هستند . این آخرین سنگر و تنها امید بشر برای نجات است چرا که اکنون کل مردم زمین تبدیل به زامبی شده اند و تنها بازمانده ها آنهایی هستند که درون این سفینه حضور دارند . همه افراد درون این سفینه به خوابی همانند خواب زمستانی رفته اند تا زمانی که به مقصد می رسند از خواب بیدار شوند و بشر را از انقراض نجات دهند ، اما بر اثر اتفاقی شما از خواب بیدار می شوید و می بینید که زامبی ها درون این کشتی فضایی نیز حضور پیدا کرده اند و حالا مسئولیت نجات کل بشر بر دوش شما سنگینی می کند . شما در این بازی باید معماها را حل کنید ، انواع سلاح ها را پیدا کنید و با آن از خودتان دفاع کنید و کل زامبی ها را از بین ببرید .

بازی Ashes of the Ark

که به طور انحصاری برای دارندگان هدست های واقعیت مجازی طراحی شده است و هدست های HTC Vive و Oculus پیش نیاز اجرای این بازی هستند . همه چیز در دستان شماست و شما باید با انبوه این زامبی ها بجنگید و مانع آنها شوید تا به مرکز سفینه برسند و همه انسان های باقی مانده را آلوده کنند . این بازی از حالت های بیشماری بهره می برد تا بازیکن را راضی نگه دارد . بازی Ashes of the Ark که در سبک اکشن و تیراندازی اول شخص است از تکنولوژی واقعیت مجازی استفاده می کند تا یک بازی با کیفیت بالا را ارئه دهد و بازیکن را راضی نگه دارد .

نام: Ashes of the Ark
حجم فایل: 3.06 گیگابایت
شرکت سازنده: SuperSecret
تاریخ انتشار: 2018
نسخه: Portable
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، ماجرایی ، شبیه سازی ، واقعیت مجازی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: SuperSecret
رمز فایل: www.download.ir

Ashes of the Ark - Portable

Virtual reality meets zombies in space! Ashes of the Ark is a first-person shooter built exclusively for VR that immerses you in an end of humanity scenario on the Ark - one of the last bastions of hope as humanity flees a zombie apocalypse.When you are awoken from your cryo-station - the realization sets in that you must save the rest of the sleepers. Alone and armed with the weapons and scarce ammo you find, you will need to solve puzzles and fight in order to navigate through the remnants of the Ark .

لینک دانلود