تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Assassin’s Creed Valhalla نسخه Full Unlocked

به روز رسانی :

1399/08/19 نسخه Assassin's Creed Valhalla - Full Unlocked اضافه شد.

Assassin’s Creed Valhalla

دوازدهمین نسخه از مجموعه ی اصلی بازی Assassin’s Creed می باشد . این عنوان در قرن نهم میلادی جریان دارد و داستان آن به صورت تاریخ جایگزین می باشد و ماجرای تهاجم وایکینگ ها به انگلستان را روایت می کند . بازیکن ها در

بازی Assassin’s Creed Valhalla

کنترل شخصیتی با نام Eivor را در دست می گیرند ، یک مهاجم وایکینگی که درگیر قضایای اختلاف دو گروه اساسین ها و تمپلارها می شود . این بازی قرار است در اواخر سال 2020 منتشر شود . بازیکن ها در ابتدای بازی می توانند انتخاب کنند که شخصیتشان مرد باشد یا زن و همچنین این امکان را دارند  مو ، طرح روی صورت ، لباس و زره خود را نیز تغییر دهند . سیستم مبارزات نیز تغییر کرده است و بازیکن ها این امکان را دارند به صورت هم زمان از دو اسلحه استفاده کنند . قابلیت Eagle Eye نیز مانند دیگر نسخه های سری در این بازی حضور خواهد داشت . عناصر نقش آفرینی در این نسخه نسبت به قبل بیشتر شده و سازندگان تمرکز زیادی برای طراحی درخت مهارتی بازی داشته اند . دشمن های شما در این نسخه بر اساس مجموعه مهارت های خود طبقه بندی می شوند . بازیکن همچنین در طول گیم پلی و گفت و گوها با یک سری گزینه برای انتخاب مواجه می شود که می تواند تاثیر بر روی روابط با شخصیت ها یا اتحادهای سیاسی و داستان داشته باشد . یکی از ویژگی های جدید بازی Assassin’s Creed Valhalla قابلیت رهبری برای ساخت و ساز می باشد که بخش مهمی از گیم پلی است و می تواند مزایایی را برای بازیکن به همراه داشته باشد . شما باید مکان ها و ساختمان های متفاوتی را برای کارهای مختلف بنا کنید . همچنین قابلیت سفر در دریا نیز در این نسخه بازگشته است ، اما دیگر شاهد نبردهای دریایی نیستیم . بازی یک بازی تک نفره است ، اما به منظور ترغیب بازیکن ها برای انجام کارهای خلاقانه و پیشرفت کردن ، شامل یک سری اجزای آنلاین می شود . 
نام: Assassin's Creed Valhalla
حجم فایل: 43.4 گیگابایت
شرکت سازنده: Ubisoft Montreal
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Full Unlocked
زبان: انگللیسی
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی - نقش آفرینی
کارگردان: Ashraf Ismail
تهیه کننده: Julien Laferrière
نویسنده: Darby McDevitt, Thierry Noël
منتشر کننده: Ubisoft
رمز فایل: www.download.ir

Assassin's Creed Valhalla - Full Unlocked

Assassin's Creed Valhalla is an upcoming video game developed by Ubisoft Montreal and published by Ubisoft. It is the twelfth major installment and the twenty-second release in the Assassin's Creed series, and a successor to 2018's Assassin's Creed Odyssey. Set in the 9th century, the game recounts an alternative history to the Viking invasion of Britain. The player controls Eivor, a Viking raider who becomes embroiled in the conflict between the Brotherhood of Assassins and the Templar Order.

لینک دانلود