تبلیغات

سریال گیسو

تبلیغات

برنامه پیشگو

دانلود بازی Critical Action Strike Warfare Ops v1.0.1 برای اندروید

Critical Action Strike Warfare Ops

یک بازی اکشن و تیر اندازی شگفت انگیز آفلاین و سه بعدی که به صورات رایگان در اختیار کاربران دستگاه های اندرویدی قرار گرفته است . داستان

بازی Critical Action Strike Warfare Ops

از آنجایی شروع خواهد شد که جهان پر از تروریست های خطرناک شده است که انسان های مهم را می کشند و می خواهند جهان را نابود کرده تا اداره آن را به دست خود بگیرند ولی شما به عنوان یک گروه بسیار حرفه ای انتخاب خواهید شد که ضد تروریست باشید و به جنگ و نبرد با این تروریست ها وارد شوید . بازی بسیار دشوار و سخت خواهد بود که شما برای برنده شدن در داستان بازی احتیاج به تمرین زیاد و سرعت عمل بالا خواهید داشت . محیط های بازی به صورت 3 بعدی و با گرافیکی بسیار واقعی برای واقع گرایانه بودن بازی طراحی شده است که مخاطب را به سرعت جذب خود خواهد کرد و محیط های مختلفی طراحی شده است تا تنوع بیشتری به بازی القاء شود . شما می توانید در طول بازی با پیشروی در مراحل بازی برای خود سلاح های جدید و قدرتمند تری به دست آورده که با استفاده از آن در نبرد های دشوار تر شرکت کنید .
نام: Critical Action Strike Warfare Ops
حجم فایل: 32 مگابایت
شرکت سازنده: Action Cool Games
تاریخ انتشار: 2021
ورژن: v1.0.1
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: apk
پلتفرم: اندروید
سبک بازی: اکشن - جنگی
مناسب برای گروه سنی: 16 سال به بالا
پیش نیاز: اندروید 4.1 به بالا

Critical Action Strike Warfare Ops - v1.0.1

Critical Action Strike Warfare Ops: Shooting Game is Critical Action Gun Strike Ops game. It is the best FPS shooting game. It is an amazing 3d offline shooting game. You will use FPS ( First-Person Shooters ) tactical skills in this shooting game.

لینک دانلود