دانلود بازی کامپیوتر Astrela Starlight نسخه کرک شده PLAZA

Astrela Starlight

یک بازی ماجرایی فضایی است که شما را به یک ماجراجویی بزرگ در بیش از 40 سیستم ستاره‌ای مختلف می‌برد. بازی درمجموع 60 مرحله مختلف به شما ارائه می‌دهد که هر مرحله به‌نوعی شمارا به چالش خواهید کشید. در گیم پلی بازی سه سفینه مختلف به نام‌های Reisian، Astrela و Tserilecx وجود دارد که هرکدام دارای ویژگی‌ها و قابلیت‌های بخصوصی هستند. سیستمی در بازی وجود دارد که  با کمک آن می‌توانید این سه سفینه را به یکدیگر متصل کرده و از قدرت آن‌ها در کنار یکدیگر استفاده کنید. مهم‌ترین سازه‌ای که در بازی وجود دارد ایستگاه فضایی Ecxos است که امکان تسلط بر بخش‌های مختلف کهکشان را فراهم می‌سازد. با کمک این ایستگاه فضایی بزرگ قادرید تا سفینه‌های مختلفی بسازید یا پیام‌هایی به سایر بخش‌های کهکشان مخابره کنید. در طی مبارزات، می‌توانید مدیریت کامل سیستم‌ها و اسلحه‌های سفینه را در دست گرفته و از حداکثر قدرت آتش استفاده کنید. نژادهای مختلفی در

بازی Astrela Starlight

وجود دارد که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به Entriden, Cetus, Saurum, Avar و Elpin اشاره کرد. با کمک دروازه‌ای به نام Lygates قادر هستید تا اشیاء مختلفی مانند سیاره‌ها، سیارک‌ها و … را در بخش‌های مختلف کهکشان جابه‌جا کنید. در بخش‌های مختلف کهکشان منابع مختلفی وجود دارد که می‌توانید با ساخت معدن به استخراج آن‌ها پرداخته و از محتوای آن‌ها در ساخت سفینه و ایستگاه‌های فضایی استفاده کنید. 
نام: Astrela Starlight
حجم فایل: 2.1 گیگابایت
شرکت سازنده: Master Plan Multimedia
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: PLAZA
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: کامپیوتر
سبک بازی: ماجرایی - نقش آفرینی - شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Master Plan Multimedia
رمز فایل: www.download.ir

Astrela Starlight - PLAZA

Astrela Starlight is a space adventure game where you can play more than 60 quests over 40 star systems. Solve the mystery of Lystran by interacting with NPCs to complete quests, mine, build spacecraft and stations, build and move planets, and build the Ecxos planetary station.

لینک دانلود