تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Auto Chess نسخه Epic Games Backup

Auto Chess

یک بازی استراتژیک است که در ابتدا با نام Dota Auto Chess شناخته می شد و یک ماد برای بازی Dota 2 بود . این عنوان شامل ترکیبی از عناصر بازی های Dota 2 و شطرنج می باشد که محبوبیت زیادی به دست آورد و تا ماه می 2019 بیش از هشت میلیون بازیکن فعال داشت ، نوآورانه بودن سبک گیم پلی این بازی در نهایت منجر به شکل گیری سبک جدیدی در بازی ها با نام اتو بتلر شد . این عنوان پتانسیل بالایی برای تبدیل شدن به یکی از محبوبترین بازی های آنلاین و ورود به حوزه ی ورزش های الکترونیک داشت . استودیوی Dragonest Game ، خالق این ماد شروع به ساخت به یک بازی جدا از عنوان گرفت که همه انتظار داشتند در جهان بازی Dota جریان داشته باشند ، اما زمانی که

بازی Auto Chess

معرفی شد ، فهمیدیم که این عنوان ارتباطی با Dota 2 ندارد و در یک دنیای دیگر جریان دارد . به همین دلیل شرکت Valve هم به سراغ ساخت بازی اتو بتلر اختصاصی خود با نام Dota Underlords رفت . این عنوان گیم پلی جذاب و سرگرم کننده ای دارد و شما در آن در جریان چندین نبرد قرار می گیرید که هر در آن ها باید با بازیکن های دیگر به صورت آنلاین رقابت کنید . شما در این نبردها به چندین کارت قهرمان دسترسی خواهید داشت که هر کدام سطح خودشان را دارند . شما باید قبل از شروع هر نبرد چیدمان نیروهای خود را تنظیم کنید که اهمیت بسیار زیادی دارد و در صورتی که می خواهید پیروز شوید ، باید به آن اهمیت ویژه بدهید ، این چیدمان باید در زمان محدودی انجام شود . مانند دیگر بازی های آنلاین اگر که امتیاز بالایی به دست آوردید می توانید به لیدر برد جهانی این بازی وارد شوید و تلاش کنید تا به یکی از بهترین بازیکن ها تبدیل شوید . این بازی تنوع بسیار بالایی دارد و گیم پلی و چالش های آن باعث می شوند که تا مدت ها بخواهید آن را تجربه کنید . 
نام: Auto Chess
شرکت سازنده: Dragonest Game
تاریخ انتشار: 2020
نسخه: Epic Games Backup
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: استراتژیک - تحت شبکه و آنلاین
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Dragonest Game
رمز فایل: www.download.ir

Auto Chess - Epic Games Backup

Develop strategies in order to deploy the ideal chess piece army to defeat the other players in the lobby. You use the chess pieces from a shared pool to create your own lineup, and then they enter the battle phase and fight each other automatically. You will be facing against seven other chess players during each match, while defending your own chess board. Meanwhile, your troops will also be attacking the enemy's army on their chessboard. Your goal is to be the last person standing.

لینک دانلود