تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk (ex Delcam) Crispin Suite 2016 طراحی کفش

دانلود نرم افزار Autodesk (ex Delcam) Crispin Suite 2016 طراحی کفش ، یک مجموعه ی قدرتمند و فوق العاده برای طراحی کفش و مدل سازی می باشد که به تازگی به صورت مشترک از سوی کمپانی های Autodesk و Delcam برای سیستم عامل های ویندوز منتشر شده است . چند وقتی است که کمپانی Delcam به اتودسک ملحق شده است و توانسته اند در این مدت مجموعه Crispin Suite 2016 را به بازار عرضه کنند . نرم افزار Autodesk (ex Delcam) Crispin Suite 2016 فعلا دارای 3 ابزار Crispin PatternCut ، Crispin ShoeCost ، Crispin ShoeMaker می باشد که امکان دارد در آینده ابزار های دیگری به این مجموعه اضافه شود . شما با استفاده از این نرم افزار می توانید بهره وری خود را افزایش دهید و میزان رضایت مشتریان نسب به محصول خود را بیشتر کنید ، در ادامه می توانید هرکدام از ویژگی های ابزار ها را مشاهده نمایید .

 

نرم افزار Crispin PatternCut 2016 R1 :

این برای برش الگو های درجه بندی شده است و همچنین افزایش بهبود بهره وری از ساخت و طراحی کفش را برای شما فراهم می کند .

نرم افزار Crispin ShoeCost 2016 R1 :

برای هر طراحی تولید ، شما احتیاج به ابزار های حرفه ای دارید تا بتوانید محصولی با کیفیت را روانه ی بازار کنید ، کریسپین ShoeCost هزینه ها را برای تولید کننده بسیار پایین می آورد که به صورت خودکار برای بهره وری مواد در چرم و مواد مصنوعی بسیار مفید است 

نرم افزار ShoeMaker 2016 R1 :

طراحی خط های مساوی هم به صورت 2 بعدی و 3 بعدی ، شرکت‌ های بزرگ تولیدی از جمله Nike از این نرم افزار برای طراحی‌ های خود استفاه می‌ کنند .

 

ویژگی های کلی نرم افزار Autodesk (ex Delcam) Crispin Suite 2016 :

– کاهش زمان در طراحی
– افزایش دادن بهره وری
– ارائه مشاوره برای یکپارچه سازی کسب و کار
– طراحی های حرفه ای CAD / CAM
– قابل نصب فقط بر روی سیستم های 64 بیتی

 

درباره کمپانی Delcam PLC :

Delcam دارای یک توسعه دهنده جهان پیشرو و تامین کننده پیشرفته نرم افزار هایی در زمینه ی CAD / CAM با بیش از 35،000 مشتری در بیش از 80 کشور است . این مشتریان از نام جهانی مانند نایک، بوئینگ و ماتل به کوچک شروع یو پی اس و صنعتگران فرد متفاوت است . تاسیس این کمپانی به 30 سال قبل بر میگردد ، Delcam بزرگترین توسعه دهنده نرم افزار در انگلستان است که با شرکت های تابعه در اروپا ، امریکا و آسیا همکاری دارد . موفقیت جهانی Delcam باعث شده است با جوایز بسیاری به رسمیت شناخته شده باشد ، از جمله این جوایز می توان به سه جایزه ملکه برای شرکت در شش سال گذشته اشاره کرد .

 

درباره کمپانی Autodesk :

اتودسک یک شرکت مهندسی قدرتمند می باشد که در کشور آمریکار قرار دارد ، این کمپانی مشهورترین در تولید نرم افزار هایی در زمینه ی طراحی سه بعدی ، انیمیشن ، معماری ، صنعت ، ساخت و ساز و تولید و … حرف اول را جهان می زند .

لینک دانلود