تبلیغات
تبلیغات

دانلود نرم افزار Autodesk Inventor Tolerance Analysis v2021 نسخه ویندوز

Autodesk Inventor Tolerance Analysis

یک برنامه فوق العاده و کاربردی برای تجزیه و تحلیل تلرانس میباشد که به شما اجازه میدهد تصمیمات بهتری در رابطه با طرح های خود بگیرید. به کمک

نرم افزار Autodesk Inventor Tolerance Analysis

میتوانید گزارشی کامل از عملکرد تلرانس دریافت کنید. همانطور که میدانید تلرانس در صنعت به ما نشان میدهد که چه قطعه ای با چه اندازه ای برای تجهیزات ما قابل قبول است، به همین دلیل Autodesk Inventor Tolerance Analysis در حقیقت برای قطعات یا تجهیزات مکانیکی و صنعتی کاربرد خواهد داشت. این نرم افزار به ما کمک میکند تا با بررسی تلرانس در مدل های سه بعدی خطاهایی که در مدل ها بوجود می آید را تا حد قابل قبولی کاهش دهیم. چراکه در ساخت تجهیزات صنعتی و مکانیکی کوچکترین خطا میتواند بزرگترین مشکل را بوجود آورد. از دیگر ویژگی های این برنامه میتوان به محاسبه آمار عمومی و جامع RSS، تجزیه تحلیل ابعاد هندسی و تلرانس (GD&T) در مدل های سه بعدی، محاسبه بدترین حالت ممکن و گزارشات لازم برای نتایج آماری Cpk ، Sigma اشاره کرد.
نام: Autodesk Inventor Tolerance Analysis
حجم فایل: 376 مگابایت
شرکت سازنده: Autodesk
تاریخ انتشار: 2020
ورژن: v2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: ISO
پلتفرم: ویندوز
رمز فایل: www.download.ir

Autodesk Inventor Tolerance Analysis v2021

Inventor Tolerance Analysis is a 1-Dimensional tolerance analysis tool that reports the tolerance stackup of parts in a single linear direction such as X. The analysis lets you determine if the parts in an assembly meet mechanical fit and performance requirements based on the cumulative part tolerances.

لینک دانلود