دانلود فیلم آموزشی Ultimate AWS Certified Developer Associate 2022 – NEW!

AWS Certified SysOps Administrator Associate 2020

گواهینامه خدمات وب آمازون (AWS) به سرعت در حال تبدیل شدن به گواهینامه های لازم برای هر حرفه ای فناوری اطلاعات است که با AWS کار می کند. آیا از خود می پرسید که چگونه می توان برای گواهینامه AWS آماده شد؟ خوب ، این دوره برای کمک به شما در قبولی آزمون دکترا AWS Certified SysOps Administrator طراحی شده است. این دوره آموزشی برخی از جنبه های پیشرفته تر سیستم عامل AWS را از دید مدیر بررسی می کند و توصیه می شود پس از اتمام این دوره را انجام دهید دوره AWS Certified Solutions Architect یا AWS Certified Developer Course که هر دو در Udemy در دسترس هستند و اصول AWS را پوشش می دهند.
ما در 5 سال گذشته بیش از نیم میلیون دانش آموز در زمینه Udemy AWS آموزش داده ایم. شما با این دوره حرفه ای می شوید. ما معیارهای مختلف CloudWatch و نحوه تجزیه و تحلیل این معیارها را بررسی خواهیم کرد. سپس به سراغ High Availability و چگونگی ساخت معماری های بسیار مقاوم و مقاوم در برابر خطا در ابر خواهیم رفت. سپس استقرار و تهیه ، مدیریت داده ها ، OpsWorks ، امنیت در AWS و شبکه را بررسی می کنیم. AWS Certification Sysops یکی از کلیدی ترین گواهینامه های فناوری اطلاعات است که امروزه دارای آن است. گواهینامه AWS SysOps درهای مختلف شغل جدید را باز می کند. به AWS SysOps Certification Dumps اعتماد نکنید ، مهارتهای اصلی لازم برای قبولی در آزمون را بیاموزید. اگر فکر می کنید چگونه می توانید گواهینامه AWS را تصویب کنید ، این دوره برای شما مناسب است.
AWS دائماً در حال تکامل سیستم عامل خود است ، در سال 2019 بیش از 1500 محصول جدید عرضه شده است. با پیشرفت 2020 ، ما به طور مداوم این دوره را با محتوای جدید به روز می کنیم ، بنابراین شما هرگز به دلیل محتوای جدید ، نگران از دست دادن یا عدم موفقیت در آزمون گواهینامه AWS نخواهید بود. اگر از خود می پرسید که چگونه می توانید گواهینامه AWS را قبول کنید ، این دوره اگر برای شما مناسب است.
  • آنچه خواهید آموخت :
  • قبولی در AWS Certified SysOps Administrator 2020
  • به یک مدیر مجاز AWS SysOps تبدیل شوید
  • با بسترهای نرم افزاری AWS کاملاً آشنا شوید
  • نیازمندی ها :
  • شما باید یک حساب AWS راه اندازی کنید
  • این دوره اموزشی برای چه کسانی است :
  • مبتدیان مطلق AWS. هیچ تجربه قبلی AWS لازم نیست
  • مدیران سیستم های موجود
  • برنامه نویسان علاقه مند به استقرار برنامه ها در AWS هستند
نام: Ultimate AWS Certified Developer Associate 2022 - NEW
حجم فایل: 7.93 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 6/2022
کیفیت: 1280x720
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 32h 1m
محصول کشور: آمریکا
فرمت فایل: MP4
منتشر کننده: Udemy
رمز فایل: www.download.ir

به روز رسانی :

1401/04/26 نسخه Ultimate AWS Certified Developer Associate 2022 - NEW اضافه شد.
لینک دانلود
0 replies

ارسال نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *