تبلیغات
تبلیغات

دانلود فیلم مستند بازگشت به تایتانیک Back to the Titanic 2020

Back to the Titanic 2020

فیلم مستند محصول indicanews و به زبان انگلیسی میباشد . در 15 آوریل 1912 بود که تایتانیک ؛ که بزرگترین کشتی مسافر جهان بود در اقیانوس اطلس شمالی غرق شد و و جان بیش از 1500 مسافر و خدمه را گرفت . از آن زمان تاکنون فیلم های مستند و فیلم های زیادی درباره این حادثه ساخته شده است . اکنون نشنال جئوگرافیک مستند جدیدی با نام “Mission Titanic” را آماده کرده است که سال آینده در سطح جهان منتشر خواهد شد .

فیلم مستند Back to the Titanic 2020

که توسط Atlantic Productions فیلمبرداری شده است ، RMS Titanic مورد تجدید نظر قرار گرفته است . در اوایل ماه آگوست یک فروند غوطه وری در پایین اقیانوس اطلس شمالی (3،810 متر / 12.500 فوت) به پایین اقیانوس آرام سقوط کرد . به گزارش Atlantproductions.tv ، پنج غواص بیش از هشت روز در محل استراحت تایتانیک ، 370 مایلی جنوب نیوفاندلند حضور داشتند . در فیلم مستند Back to the Titanic 2020 با استفاده از تجهیزات پیشرفته این تیم ، فیلم و تصاویری از خرابه را ضبط کرده است که می توان از آنها برای ایجاد مدل های سه بعدی برای واقعیت افزوده و مجازی آینده استفاده کرد . “ماموریت تایتانیک” در National Geographic در سال 2020 پخش می شود . تیم ما متشکال از کاوشگران پرشور مشغول بررسی خرابه های تایتانیک است . تقریباً 4000 متر زیر آب سرد یک درجه سلسیوس قرار دارد و این ویرانگر در برابر جگرهای در حال جابجایی و جریانهای دریایی همیشگی آسیب پذیر شده است . خوردگی نمک ، باکتریهای فلزی خوراکی و کنش عمیق کنونی تأثیری بر روی خرابکاری ها داشته است . این تیم مشاهده کرد که منطقه رو به وخامت خاص است ، محله های افسر کشتی ، جایی که کاپیتان اتاق های خود را داشت .
نام: Back to the Titanic 2020
شرکت سازنده: indicanews
تاریخ انتشار: 2020
کیفیت: 720p
زبان: انگلیسی
ژانر: مستند
فرمت فایل: mkv
منتشر کننده: indicanews
رمز فایل: www.download.ir

Back to the Titanic 2020

“‘Mission Titanic’ will air on National Geographic in 2020. Our team of passionate explorers is currently surveying the wreckage of the Titanic that sank over 100 years ago as a part of our constant efforts of spotlighting stories of exploration,” a National Geographic spokesperson said.

لینک دانلود