تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر Bandit Point نسخه کرک شده VREX

Bandit Point

یک بازی تیر اندازی همه جانبه ی واقعیت مجازی می باشد که در یک دنیای مکانیکی عجیب و غریب و با ترکیب تم های فانتزی و علمی تخیلی جریان دارد و بازیکن ها در آن قابلیت های ویژه ای مانند کنترل نیروهای دشمن یا دستگاه های مکانیکی دشمن را دارند . جریان اصلی داستان بازی درباره ی جنگ میان نجیب زاده های متکبر و مردم های شورشی ای که برای آزادی خود تلاش می کنند ، است . در

بازی Bandit Point

نجیب زاده ها از مردم عادی بیگاری می کشند و از آن ها در کارهای سخت و خطرناکی استفاده می کنند و شما وظیفه دارید تا مردم را تحریک به شروع یک شورش کنید . شما باید تمام مردم را با یک دیگر متحد کنید و آن ها را آماده ی جنگ کنید تا با پادشاهان و تجیب زاده ها وارد جنگ شوند و آن ها را شکست دهند تا یک بار برای همیشه از ظلم آن ها رهایی یابند . شما یک سری قابلیت های مخصوص و ویژه در طول مبارزه ها دارید که می توانید از آن ها استفاده کنید ، راه های متفاوتی برای نابود کردن دشمن ها وجود دارند و شما می توانید به هر شیوه ای که می خواهید به جنگیدن بپردازید . شما همچنین به اسلحه ای متفاوتی دسترسی خواهید داشت . وسعت نبردهای بازی در نوع خود بزرگ و وسیع است و هیجان بالایی دارد . دنیای این عنوان نیز طراحی منحصر به فرد و دوست داشتنی ای دارد . گیم پلی بازی به بهترین شکل طراحی شده و از پتانسیل کامل هدست های واقعیت مجازی استفاده می کند تا بازیکن ها را در خود غوطه ور کند . 
نام: Bandit Point
حجم فایل: 1.74 گیگابایت
شرکت سازنده: Mantisbite
تاریخ انتشار: 2019
نسخه: VREX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - واقعیت مجازی - شوتر - علمی تخیلی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Mantisbite
رمز فایل: www.download.ir

Bandit Point - VREX

Enter the world of conflict between the arrogant aristocrats and the rebelling destitutes fighting for their freedom. Royals are keeping the lower cast of workers under their thumb and it is up to you to spark the rebellion! Set forth to rescue and unite the fellow Bandits and overthrow the oppressive Queen and her lackeys once and for all! Use your special abilities to take over enemy units and outmatch your opponents with your razor sharp wits and a steady aim.

لینک دانلود